اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

محصولات جدید

در صفحه
 • ( 0 نظر )

  کتاب «فیزیک لعنتی» از جدیدترین کتاب‌های طوطی است که در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی شد.نویسنده این کتاب «کارلو فرابتی» است که توسط «لیلا مینایی» ترجمه شده است.

  8,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  آیا می توانید چند دانشمند برجستۀ زن را در رشته هایی مانند علوم، ریاضی، پزشکی یا مهندسی نام ببرید؟ به نظر شما سهم زنان در پیشبرد علم چقدر است و چرا ما زنان دانشمند را کمتر می شناسیم؟ کتاب «زنان در علم» داستان‌های زندگی بعضی از این دانشمندان را تعریف می‌کند، از یونان باستان تا روزگار کنونی، زنان دانشمندی که در مواجهه با «نه»، گفتند «اگر میتوانی جلوی مرا بگیر!»

  26,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  کتاب ریاضیات لعنتی عنوان کتابی علمی تخیلی است که توسط انتشارات فاطمی روانه بازار شده است.ریاضیات هم خیلی مفید است و هم خیلی جالب و سرگرم کننده است!

  9,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  قصه های من و بابام -جلد3 (لبخند ماه) عنوان کتابی است از ای. او پلاو ئن با ترجمه‌ی ایرج جهانشاهی که در 108 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از (Vater und sohn (father and son. موضوع اصلی این کتاب داستان های کوتاه است.

  14,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  قصه های من و بابام -جلد2 (شوخی ها و مهربانی ها) عنوان کتابی است از ای. او پلاو ئن با ترجمه‌ی ایرج جهانشاهی که در 108 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1392 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از Vater und sohn (father and son). موضوع اصلی این کتاب داستان های کوتاه است.

  14,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  قصه های من و بابام عنوان کتابی است از ای. او پلاو ئن که در 108 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های کوتاه است.

  15,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  خرگوش سیاه عنوان کتابی است از فیلیپا لدرز با ترجمه‌ی مرضیه بابازاده خامنه که در 36 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1396 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The black rabbit، 2013.. موضوع اصلی این کتاب خرگوش ها است.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  سفر جادویی عنوان کتابی است از آرون بکر که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1396 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از 2013©Journey. موضوع اصلی این کتاب داستان های بی واژه است.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  ارابه خورشید (براساس اسطوره های رم) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از جئونگ-سین کیم با ترجمه‌ی حسین شیخ رضایی که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های یونانی است.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  مردی که حشره شد! (بر اساس رمان«مسخ» نوشته فرانتس کافکا) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از فرانتس کافکا با ترجمه‌ی حسین شیخ رضایی که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های آلمانی است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  درنا (بر اساس قصه ای عامیانه از ژاپن) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از حسین شیخ رضایی با ترجمه‌ی زهرا یوسفی راد که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های ژاپنی است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  آستین نو بخور پلو (بر اساس قصه ای عامیانه از خاورمیانه) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از جو-می پارک با ترجمه‌ی حسین شیخ رضایی که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب لطیفه های فارسی است

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  یک عمر دوستی (بر اساس افسانه ای از کره) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از حسین شیخ رضایی با ترجمه‌ی زهرا یوسفی راد که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های کره ای است.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  سگ نگهبان و گرگ چمنزار (بر اساس قصه ای عامیانه از مکزیک) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از یو-نا پاک با ترجمه‌ی حسین شیخ رضایی که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های مکزیکی است.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  با کلاس» باش! (براساس افسانه ای عامیانه از کره) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از جو-می پارک با ترجمه‌ی حسین شیخ رضایی که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های کره ای است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  دروغ های کنفوسیوس (بر اساس زندگی کنفوسیوس (فیلسوف چینی)) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از جونگ-ران لی با ترجمه‌ی زهرا یوسفی راد که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب کنفوسیوس، ۵۵۱ است.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  دختری که عنکبوت شد (بر اساس اسطوره های یونان و روم) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از هیو-جین لی با ترجمه‌ی حسین شیخ رضایی که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است.موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های یونانی است

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  وقتی سگ دنبالت کرد از دیگران کمک بخواه (بر اساس قصه ای عامیانه از آفریقای جنوبی) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از یون-سوک جئونگ با ترجمه‌ی زهرا یوسفی راد که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های آفریقائی است.

  11,000 تومان
 • ( 0 نظر )

  تمساح های رودخانه تامبونا (بر اساس قصه ای عامیانه از مالزی) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از سو-هوی کیم با ترجمه‌ی حسین شیخ رضایی که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب افسانه ها و قصه های مالزیایی است.

  11,000 تومان

اعتبار ما

سایت کتابم کو مورد تایید «مرکز توسعه تجارت الکترونیکی»، و دارای اینماد است.

سایت کتابم کو مورد تایید «انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی» است. (حامی خریداران اینترنتی)

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی


پیگیری سفارشات شما