اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

لطفا تمساح به مدرسه نبرید

وقتی معلمت انتظار دارد یک تکه‌ چوب یا لانه‌ی پرنده یا یک سنگ زیبا به کلاس ببری، بهتر است یکی از این‌ها را انتخاب کنی! باور کن برای همه بهتر است که «تمساح» به مدرسه نبری!

تولید کننده
پرتقال لوگوی تولید کننده

7 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

36
9786008347309
الیز پارزلی
فرمهر منجزی
رقعی
ترجمه
5 تا 7

معرفی کتاب:

وقتی معلمت انتظار دارد یک تکه‌ چوب یا لانه‌ی پرنده یا یک سنگ زیبا به کلاس ببری، بهتر است یکی از این‌ها را انتخاب کنی! باور کن برای همه بهتر است که «تمساح» به مدرسه نبری!

_____________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

الیز پارزلی

_______________________________________________________________________________________________

معرفی مترجم:

فرمهر منجزی

_______________________________________________________________________________________________

چند مطلب منتشر شده در رسانه:

یادداشت منتشر شده درباره کتاب لطفا تمساح به مدرسه نبرید در سایت کیرکوس

نقد کیرکوس

مگنولیا به سختی یاد گرفت که تمساح آیتم بسیار خوبی برای نشان دادن و تشریح نیست، او می خواهد که خوانندگان از تجربه او درس بگیرند.

در حالی که مگنولیا با تمساح در کشمکش است و رفتار افراطی او برای بچه ها بامزه است، این بزرگسالان هستند که به رفتار مشابه اتهامات جوانی خود می­پردازند و بلند می­خندند. اول، تمساح با نشان دادن تصاویر خنده­داری که کشیده است، حین املا مگنولیا را به خنده می­اندازد. نام او روی تخته می­رود: آخرین نفر در خط ناهار. او مداد رنگی خود را پس می­گیرد. سپس موشک کاغذی او در زنگ هنر به هوا می­رود. علامت کنار نام ماگنولیا یعنی زنگ تفریح بی زنگ تفریح. او کاغذ را پس­می گیرد. یک آدامس حواس او را از خوردن یک همکلاسی پرت می­کند... اما چیزی را درست نمی­کند— دو علامت بیشتر و یک خط زیر اسمش یعنی باید به دفتر مدیر برود.

ممکن است مگنولیا ناامید شود، اما او بی خیال نمی­شود: او حقه­ای در آستین خود دارد که ممکن است روزش را تغییر دهد. و یا نه. تصاویر دیجیتال پارزلی است معرکه هستند، وقتی تمساح به شیطنت­هایش ادامه می­دهد، بیان از خود راضی مگنولیا به تدریج به اندوه و خشم آشکار تغییر می­کند، هیچ چیز بدتر از این نیست که یک کودک نو پا نظم یک پایه­ی رایج را بر هم بزند.

قطعا خوانندگان موافقند که تمساح­ها به مدرسه تعلق ندارند و پدر و مادرها، اگر به اندازه کافی از آنها دور شده باشند، روزهای خرابکاری کودکان خود را به خاطر دارند.

 

 ___________________________________________________________________________________________

یادداشت منتشر شده در سایت سانسل تینل

 

والدین باید بدانند که کتاب " لطفا تمساح به مدرسه نبرید" الیز پارزلی، یک کتاب مصور احمقانه است که با راوی جوان خود، مگنولیا، مستقیما به خوانندگان هشدار می­دهد که اشتباه او را تکرار نکنند، چرا که باعث می­شود به دفتر مدیر فراخوانده شوند.  این هنر طنز، نه تنها جراحاتی را که مسبب آن تمساحی است که مگنولیا او را برای نشان دادن و تشریح به کلاس آورده، بلکه تغییر احساسات در چهره معلمان و دانش آموزان و جانور سبز دندان نما را در روند روز نشان می­دهد.

یک کتاب خوب برای با صدای بلند خواندن، که نه تنها پیش دبستانی­ها بلکه مهد کودکی­ها و دبستانی­ها، به راحتی با در کلاس نشستن و تهدید فرستاده شدن به دفتر مدیر، ارتباط برقرار می­کنند.

——— 

داستان چیست؟

معلم مگنولیا به دانش آموزان خود میگوید "چیزی از طبیعت" برای نشان دادن و تشریح بیاورند. او از شما نمی­خواهد تمساح بیاورید، چون او می­گوید: "تمساح­ها دردسر هستند!" به هر حال مگنولیا یکی می­آورد، و قول میدهد او را تحت کنترل نگه دارد، اما او باعث انواع و اقسام دردسرها می شود، از جمله پرواز موشک-های کاغذی به سر معلم، پیچیدن دانش آموزان در رشته های آدامس، و تقریبا خوردن یک همکلاسی.

چون مگنولیا مسئول همه­ی این ضرب وشتم­ها است، باید زنگ تفریح را در کلاس بماند و بعد به دفتر مدیر برود.

——— 

خوب است؟

این کتاب مصور خنده دار، یک داستان احتیاطی لذت­بخش است که توسط شخصیت اصلی آن، مگنولیا روایت می­شود و به صورت دوم شخص نوشته شده است: او مستقیما با خواننده صحبت می­کند و به "شما" می­گوید که چه کار نباید بکنید، وگرنه در دردسر می­افتید و امکان دارد به دفتر مدیر فرستاده شوید.

قضیه­ی " لطفا تمساح به مدرسه نبرید"، ساده و احمقانه است، اما طرح واقعی، هنر رسا است. نگاه عصبانی معلم، هنگامی که یک موشک کاغذی به سرش برخورد می­کند؛ واکنش سرخوش (مخرب) مگنولیا به طراحی بامزه تمساح برای او در کلاس املا؛ حالت وحشت زده­ و دهان باز او، هنگامی که متوجهمی­شود که فک­های تمساحبالای سر یکی از همکلاسی­ها مردد است — این لحظات اگر خواننده­های جوان را به قهقهه نیندازد، قطعا باعث خنده­های ریز آنها خواهد شد. یک عالمه خوشی­های سفارشی برای با خواندن با صدای بلند.

 

 ___________________________________________________________________________________________

یادداشت منتشر شده درباره کتاب لطفا تمساح در سایت پابلیشرز ویکلی

 

در اولین کتاب پارزلی، یک داستان احتیاطی در مورد خطرات ناشی از آوردن تمساح به مدرسه، دختری با موهای کرک و صورتی مثل ماه به نام مگنولیا است. مانند "به یک موش خوراکی بدهید" با دوم شخص روایت شده است، و مگنولیا توضیح می دهد که چگونه یک معلم ناراضی را آرام کنید("به او می­گویید چیزی نیست و این که شما همه چیز را در مورد تمساح­ها می دانید. تمساح خوب و آرام خواهد بود و کسی را نمی­خورد — از ته قلبتان دعا میکنید")، اما تمایلات شیطنت­آمیز تمساح، صبر دختر را می­آزماید و او را تهدید به رفتن به دفتر مدیر می­کند. (سرانجام، نام مگنولیا با سه علامت کنار آن و "خطی زیر آن"، روی تخته گچی کلاس درس می­رود!)

تصاویر دیجیتالی پارزلی سراسر از انرژی و طنز کافی است (در کلاس ریاضی، یکی از همکلاسی­ها از اینکه چقدر نزدیک بود که طعمه­ی بعدی تمساح بشود، بی خبر بود) و هم در آثار هنری و هم در متن، جزئیات یک روز به خوبی انتخاب شده از مدرسه ارائه می­شود("البته در حال حاضر، شما آرزو می­کنید که ای کاش یک چوب توخالی یا آشیانه پرنده و یا چند سنگ را برای نشان دادن و تشریح آورده بودید.") این کتاب یک جریان ثابت خنده است. سنین 3-6. عامل: استیون مالک، خانه نویسندگان. (ژوئیه)

 ___________________________________________________________________________________________

یادداشت منتشر شده درباره کتاب لطفا تمساح در سایت کیدز رید

 

هنگامی که شما یک ایده عالی دارید که می­خواهید آن را امتحان کنید، بعد از آن چه می­کنید؟ آیا برای تحقیق به کتابخانه می­روید؟ آیا از پدر یا مادرتان می­پرسید که آنها چه فکری می­کنند؟? آیا آن را در گوگل جستجو می­کنید تا ببینید کسی ایده­ی مشابهی داشته یا نه؟ یا فقط ایده­ی خود را اجرا می­کنید تا یک بار برای همیشه ببینید که اگر این کار را بکنید، چه اتفاقی می­افتاد؟

برای مثال، اگر معلم شما بگوید چیزی را از طبیعت براینشان دادن و تشریحبیاورید، ممکن است ایده­ی شما این باشد که یک برگ فشرده­ی دوست داشتنی یا سنگ­های فوق العاده صاف را بیاورید. اگر ایده­ی شما اینچنین است، پس حتما از آن دست آدم­هایی هستید که از پدر یا مادرتان سوال می­پرسید، و بقیه­ی این نوشته برای شما صدق نمی­کند. اگر نظر شما این است که مخروط کاج بیاورید، باید سعی کنید به چیز دیگری فکر کنید، چرا که قطعا بچه های دیگر هم مخروط کاج می­آورند. (در مورد این یکی حتی لازم نیست از گوگل بپرسید.) اما اگر نظر شما این است که یک تمساح عظیم بیاورید، پس باید گوش کنید.

این کار را نکنید. فقط این کار را نکنید.

برای آن دسته از شما که از آن آدمهایی هستید که به کتابخانه می­روید و جستجو می­کنید، شما خوش­شانس هستید. در واقع در حال حاضر کتابی هست که گزینه­هایی را که می­توانید برای نشان دادن و تشریح از طبیعت بیاورید --- به ویژه تمساح ---را توضیح می­دهد. شما از اینکه بدانید که آوردن تمساح به مدرسه کاملا توسط بچه­ای امتحان شده (و تایید نشده) است، خوشحال خواهید شد --- و نتایج، حوادث و همه­ی اتفاقات در اینجا برای شما نشان داده شده است!

درباره نویسنده: الیز پارزلی با شوهرش در مینه سوتا زندگی می­کند. "لطفا تمساح به مدرسه نبرید" اولین کتاب مصور او است.

درباره کتاب: این مقدمه فراموش نشدنی نیز برای قهرمان کودک کاریزماتیک اولین نشانه خیره کننده یک استعداد هنری فوق العاده جدید است! توجه داشته باشید: اگر معلم شما به شما می­گوید چیزی را از طبیعت برای نشان دادن و تشریح بیاورید، او از شما نمیخواهد تمساح بیاورید!

 

اما هیچ چیز جلودار مگنولیا که تصمیم گرفته بهترینتشریحرا ارائه دهد، نیست---تااینکه خزنده­ی شیطان او، او را در دردسرهای عظیمی می­اندازد. حالا این وظیفه­ی مگنولیا است که راهی برای فرستادن این موجود دردسرساز به خانه پیدا کند---اما چه چیزی امکان دارد ­­تمساح را بترساند و دور کند؟

 ___________________________________________________________________________________________

سه یادداشت منتشر شده درباره کتاب لطفا تمساح

 

نقد بوک­لیست

با حرف معلم، مگنولیا... پر شور می­شود (این را می­توانید از اینکه او کمد قفل­دارش را تزئین کرده هم بگویید). هنگامی که درس "نشان دهید و تشریح کنید" شروع می­شود، مگنولیا مثل بقیه آشیانه پرنده یا چوب توخالی نمی­آورد. او یک تمساح می­آورد (خوب، اشکالی ندارد؛ او همه چیز را درمورد آنها می­داند). اما تمساح­ها باعث دردسر هستند: او حین املا تصاویر خنده دار می­کشد، در زنگ هنر هواپیمای کاغذی درست می­کند، و همه جا در کلاس ریاضی آدامس می­خورد (اما، هی، حداقل او هیچ بچه­ای را نخورد). و البته، این مگنولیا است که استرس دارد.

اما شاید اگر این دو تا، تا زمان ارائه­ینشان دهید و تشریح کنید، واقعا خوب باشند، او بتواند معلم خود را با دانش خود از حقایق تمساح تحت تاثیر قرار دهد و بعد از این همه به دفتر مدیر فرستاده نشود.

مانند سبک "به یک موش یک خوراکی بدهید"، این کتاب به دوم شخص گفته شده است، این کتابچه راهنمای آموزشی کاربر درمورد اینکه "چگونه رفتار نکنیم"، پر از لحظات خنده­دار و قهقهه آور برای مخاطبان جوان است. پارزلی به خصوص در به تصویر کشیدن حالات صورت برتری دارد: مگنولیای بازیگوش مانند یک بچه شیطان واقعی به نظر می­رسد، معلم او به شکل قابل درکی برافروخته است و تمساح، استاد "لبخند تمساح" است. یک کتاب جالب، دمدمی، با جذابیت زیاد برای بلند خواندن. --ریگان، مگی کپی رایت، بوک لیست 2015

 

نقد پابلیشرز ویکلی

در اولین کتاب پارزلی، یک داستان احتیاطی در مورد خطرات ناشی از آوردن تمساح به مدرسه، دختری با موهای کرک و صورتی مثل ماه به نام مگنولیا است. مانند "به یک موش خوراکی بدهید" با دوم شخص روایت شده است، و مگنولیا توضیح می دهد که چگونه یک معلم ناراضی را آرام کنید("به او می­گویید چیزی نیست و این که شما همه چیز را در مورد تمساح­ها می دانید. تمساح خوب و آرام خواهد بود و کسی را نمی­خورد — از ته قلبتان دعا میکنید")، اما تمایلات شیطنت­آمیز تمساح، صبر دختر را می­آزماید و او را تهدید به رفتن به دفتر مدیر می­کند. (سرانجام، نام مگنولیا با سه علامت کنار آن و "خطی زیر آن"، روی تخته گچی کلاس درس می­رود!)

تصاویر دیجیتالی پارزلی سراسر از انرژی و طنز کافی است (در کلاس ریاضی، یکی از همکلاسی­ها از اینکه چقدر نزدیک بود که طعمه­ی بعدی تمساح بشود، بی خبر بود) و هم در آثار هنری و هم در متن، جزئیات یک روز به خوبی انتخاب شده از مدرسه ارائه می­شود("البته در حال حاضر، شما آرزو می­کنید که ای کاش یک چوب توخالی یا آشیانه پرنده و یا چند سنگ را برای نشان دادن و تشریح آورده بودید.") این کتاب یک جریان ثابت خنده است. سنین 3-6. عامل: استیون مالک، خانه نویسندگان. (ژوئیه)

 

نقد اسکول لایبرری ژورنال

مگنولیا یک شورشی است و یا یک رهبر طبیعی؟ خوانندگان باید وقتی این دانش­اموز برای درس نمایش و تشریح، یک تمساح به مدرسه می­آورد، تصمیم بگیرند. متن و تصاویر از مگنولیا و تمساح شرورش، به عنوان نمونه­هایی از ویرانی­هایی که چنین موجودی می تواند در یک محیط کلاس درس ایجاد کند، استفاده کرده است، و با روایت دوم شخص، به خوانندگان در برابر آوردن تمساح به مدرسه، هشدار میدهد.

پس از اینکه تمساح در کلاس آدامس می­جود، سعی می کند یک دانش آموز را بخورد و در طول درس معلم تصاویر خنده دار نشان دهد، او سرانجام در طول درس تشریح، معرفی می­شود. وقتی مگنولیا یک حقیقت تعجب آور در مورد تمساح را آشکار می­کند (آنها فقط از دیگر تمساح­ها و انسان­ها می­ترسند!)، این موجود دردسرساز، آن را اجرا می­کند. مگنولیا با آن سر بزرگ و گرد، دهان گشاد و موهای به هم چسبیده، می توانست خواهر دیوید، از سری کتاب مصور دیوید شانون باشد. مگنولیا به انداز­ه­ی تمساح مشغول است و فقط مستعد لودگی است.

انتهای کتاب جالب تمام می­شود. حکم: این اولین کتاب مصور که در آیۀ آزاد نوشته شده است، برای یک رنج سنی گسترده جذاب است. امیدواریم ماجراهای بیشتری از مگنولیا بخوانیم!- گوئن کولیر، کتابخانه عمومی شهرستان بوفالو و ایری ، نیویورک © کپی رایت سال 2015. کتابخانه مجلات LLC، کاملا متعلق به منبع رسانه ، توزیع مجدد مجاز نیست.

 

___________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________

جستجو: کتاب برای کودک 4 و 5 ساله در ژانر تصویری | qc2f | کتاب برای نوآموز 6 و 7 ساله در ژانر تصویری | qc3f