اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 3,400 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دری (2 جلدی)

تولید کننده
پرتقال لوگوی تولید کننده

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

ابی هلن
نلی محجوب
رقعی
ترجمه
5 تا 7

معرفی کتاب:

شبنم عیوضی: دری، دختر کوچولوی ۶ ساله دارد. دوست خیالی ای او هیولایی است به نام مری دارد. البته دری معتقد است که هیولاهای زیادی در خانه آن ها زندگی می کنند مثل هیولای ماشین لباس شوی، هیولای جاروبرقی، هیولای توالت یا راه پله، یا هیولای سس گوجه که وقتی  فشارش می دهی صدایش در می آید. خواهر و برادر بزرگترش، ویولت و لوک، دوست ندارند با او بازی کنند، از خیالبافی های او کلافه اند و معتقدند که رفتارش مثل نی نی کوچولوهاست. ویولت و لوک برای اینکه او از کارهای بچه گانه اش دست بردارد به او می گویند خانمی به نام گابل گراکر وجود دارد که نی نی کوچولوها را می دزدد.

غافل از این که این حرف، به خیالپردازی دری دامن می زند. او بازی جدیدی را با حضور خانم گابل گراکر اختراع می کند و با کمک دوست خیالی اش مری و نگهبانش آقای ناگی (که او هم یک آدم کوچولوی خیالی است) تلاش می کند از دست خانم گابل گراکر فرار کند و دردسرهای بیشتری برای ویولت و لوک به وجود می آورد. سرانجام وقتی دری توپ ویولت را از چاه توالت در می آورد ویولت و لوک درباره ی خواهر کوچولویشان تغییر عقیده می دهند و او را هم بازی می دهند.

دری فانتاسماگوری داستان خنده داری است به کمک متن و تصویر رابطه ی خواهر و برادرهایی را روایت می کند که فاصله سنی شان زیاد است و در مراحل متفاوتی از رشد قرار دارند. ویولت و لوک با هم به راحتی کنار می آیند اما دری را به جمع خود راه نمی دهند. داستان تلاش ها و کشمکش های دری برای کنار آمدن با تنهایی و پذیرفتن شدن در این جمع است.  

جلد دیگر این مجموعه «دری و دوست راست راستکی اش» نام دارد. در این داستان دری به کلاس اول می رود. خواهر و برادر بزرگش فهرست بلندبالایی از کارهایی که نباید بکند آماده کرده اند: 

دیگه نمی تونی تمام روز با این لباس خواب کهنه و کثیف بچرخی
نباید توی مدرسه با خودت حرف بزنی
دیگه مثل پارسال نمی تونی با چیزهای توی کلاس قلعه درست کنی
فقط سعی کن خیال بافی نکنی
و یک چیز خیلی مهم که باید یادت بمونه اینه که خودت نباشی

 او بسیار نگران است چون خواهر و برادرش به او می گویند که اگر به این کارهایش ادامه دهد در مدرسه تنها خواهد ماند و به او توصیه می کنند که «خودت نباش»
اما این توصیه ها نه تنها به او کمکی نمی کند بلکه سبب سردرگمی اش می شود. او دوست دارد با همکلاسی اش رزابل دختری که دو تا از دندان های جلویی اش افتاده است و لباس مدل قدیمی با دامنی پفی می پوشد دوست شود. اما اوضاع چندان خوب پیش نمی رود. از سوی دیگر ویولت و لوک حرف او را درباره ی رزابل باور نمی کنند. دری مستاصل و بسیار غمگین است. مری به او اطمینان می دهد که برای دوست شدن با رزابل کافی است که خودش باشد. 

مجموعه داستان های دری برای بلندخوانی دو نفره (والد- مربی و کودک) مناسب است.  
 
ابی هنلن، نویسنده و تصویرگر این کتاب مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدش را در رشته ی آموزش و پرورش کودکان دریافت کرده است و دوره ی نویسندگانی خلاق را هم گذرانده است. آموزگاران دبستان نخستین کتاب تصویری او به نام «رالف داستان می گوید» را در کلاس هایشان استفاده می کنند. این دو جلد از مجموعه دری جایزه هایی را هم دریافت کرده است.

___________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

ابی هانلن

نویسنده و تصویرگر کتاب دوری فنتسمگوری (2014، انتشارات خانه تصادفی پنگوئن)، اولین کتاب در سری کتاب¬های فصلی برای کودکان پنج تا هشت ساله است. دوری فنتسمگوری کتاب طلایی افتخار بادبادک برای ادبیات داستانی، کتاب منتخب انجمن کتابخانه آمریکا و منتخب باشگاه کتاب مدرسه ای است. این کتاب توسط ناشران هتگی کرکاس و مجله والدین به عنوان بهترین کتاب سال نامگذاری شد.
در نهایت، دوری و دوست واقعی (2015)، برنده جایزه سیبل 2015 شد. دو کتاب اول دوری به شانزده زبان منتشر خواهد شد. کتاب سوم، دوری دوری گوسفند سیاه در سپتامبر 2016 انتشار خواهد یافت. هر سه کتاب منتخب تاریخ کتابخانه انجمن هستند.
ابی از کالج بارنارد، لیسانس و در رشته¬ی آموزش کودکان از کالج شهر نیویورک مدرک کارشناسی ارشدش را گرفته است. ابی نوشتن خلاق و پایه¬ی اول را در سیستم مدارس دولتی شهر نیویورک تدریس کرده است. اولین کتاب مصور او، رالف قصه میگوید (2012)، به طور گسترده ای توسط معلمان مدرسه ابتدایی استفاده می شود.
ابی با شوهر و دوقلوهای نه ساله¬اش و سگش کارولین در بروکلین زندگی می کند.

_____________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________

جستجو: کتاب برای نوآموز 6 و 7 ساله در ژانر فانتزی | qc3k | کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر فانتزی | qc4k | کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر مجموعه داستان | qc4a | کتاب برای نوآموز 6 و 7 ساله در ژانر مجموعه داستان | qc3a