اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 2,100 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بچه ها از کجا می آیند

تا حالا به این فکر کردی یه بچه از کجا می‌آد؟ یه لک‌لک میاره و جلوی در خونه ولش می‌کنه؟ یا این‌که سرش رو از توی تخم درمیاره و ونگ ونگ می‌کنه؟ شایدم یه جایی توی دنیا، یه درخت آدم باشه که از شاخه‌هاش بچه‌های خیلی خیلی کوچولو آویزون باشن. کسی چه می‌دونه!

تولید کننده
پرتقال لوگوی تولید کننده

97 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

32
9786008347187
سوفی بلکال
شبنم حیدری پور
رقعی
ترجمه
2 تا 5

متن معرفی:

بیا این کتاب رو بخونیم تا شاید یه چیزایی دستگیرمون ش

یک نی‌نی قرار است به خانواده‌ی ما اضافه شود. من نمي‌دانم نی‌نی‌ها از کجا مي‌آیند. مامان و بابا هم دیرشان شده و باید بروند. شاید خانم معلم، پستچی یا پدربزرگ بتوانند به من کمک کنند...!

ه...!

__________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

سوفی بلکال

__________________________________________________________________________________________

معرفی مترجم:

شبنم حیدری پور

__________________________________________________________________________________________

یک مطلب منتشر شده در رسانه:

وقتی یک پسربچه می¬فهمد کودکی به خانواده¬اش می¬آید، تعجب میکند که او از کجا آمده است.
در کلمات و تصاویر، تخیل راوی¬ بی¬نام، انواع امکانات را از پاسخ¬های حاضرجوابانه تا پرسشی که او پاسخش را از یک دوست نوجوان، معلم، پستچی و پدربزرگش دریافت می¬کند، ایجاد می¬کند. در نهایت، او از پدر و مادرش سوال می¬پرسد.


توضیح ساده آنها درمورد یک دانه¬ی گیاه، تخم مرغ و تولد در بیمارستان، به او کمک می¬کند تا متوجه شود که همه¬ی پاسخ¬های دیگر (به جز داستان پدر بزرگ در مورد لک لک¬ها) تا حدی درست باشد. بلکال از طبیعت کنجکاوی کودکان و مکالمات خانواده¬ها استفاده می¬کند، همانطور که "در آیا شما بیدار هستید؟" (2011) این کار را کرد. تصویرسازی¬های مرکب و آبرنگ او شامل بخش¬های سفید زیادی است. آنها گونه¬های گلگون پسر را درگیر در فعالیت های معمول بچه¬ها در خانه، در مدرسه و زمانی که به ملاقات پدربزرگش می¬رود، نشان می¬دهد. سوال او پیچیده نیست، اما با گذشت زمان، او بیشتر و بیشتر گیج میشود. (و مادرش آشکارا باردار می¬شود.) کتاب به آرامی جلو می¬رود، لحن طنزآمیزی دارد و پاسخ، شامل جزئیات تشریحی نمی¬شود.


مدرنیت در آن تصاویر وجود دارد(هر دو پدر و مادر گوشی¬هایی دارند که کنار تخت به برق وصل هستند)، این برای شروع صحبت با یک کودک 4 تا 6 ساله کاملا مناسب است. صفحه نهایی برای پدر و مادرها، شرایط خانواده¬های غیرمعمولی¬تری را پوشش می¬دهد: دوقلوها، به فرزندی قبول شده¬ها و زوج¬های تک جنسیتی.

بلکال یک بار دیگر به هنگام تصویرگری کودکی متفکر با زندگی غنی درونی، برتری خود را نشان می¬دهد، این کودک به عنوان قهرمان/راوی با اعلام ورود یک نوزاد جدید به خانواده توسط پدر و ماردش، جهان خود را وارونه می¬یابد. پسر با خوانندگان محرمانه صحبت می¬کند و می¬گوید " صدها سوال در ذهنم هست، اما تنها یکی که بیرون می¬آید این است که آیا چیز بیشتری هم است؟"
او با صبوری از بزرگسالان دیگر در زندگیش می¬پرسد که بچه¬ها از کجا می¬آیند. پاسخ نیمه¬ی آنها بلکال را قادر می سازد تا از بند فراواقع گرایی رها شود؛ این هنگامی است که پستچی مهربان اما یکه خورده از سوال پسر میگوید که "فکر می¬کند بچه¬ها از تخم مرغ بیرون می¬آیند. اما او نمی داند که آن تخم مرغ¬ها را از کجا بیاورد."


پسر آشیانه¬ای گرم و نرم از تخم نوزاد انسان را در مراحل مختلف جوجه ریزی تصور می¬کند. اما بلکال هم کنجکاوی قهرمان خود را تحسین می¬کند، و راهی که او مجذوب توضیح احتمالی و بیشتر علمی پدر و مادرش می¬شود، با آنچه او در طول روز شنیده است (تخم مرغ هم شامل آنها می¬شود) یک اهدایی دوست داشتنی را برای ذهن¬های شکوفا آماده می¬سازد.
خاتمه¬ی کتاب، روایت¬های مفیدی را برای بزرگسالان رو به رو با خط مشابه تحقیق ارائه می¬دهد. سنین 5-8. عامل: آژانس ادبی نانسی گالت. (ماه می)

__________________________________________________________________________________________

تعدادی از مربوط تصاویر کتاب :

__________________________________________________________________________________________

  • برچسب های مرتبط: