اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بچه ی خنگ

برادر کوچک سایمن تازه به دنیا آمده است. سایمن از آمدن بچه جدید راضی نیست و می‌خواهد بداند این بچه خنگ کی به بیمارستان بر می‌گردد. اما او با یک واقعیت وحشتناک مواجه می‌شود. بچه خنگ برای همیشه پیش آن‌ها می‌ماند. چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی گرگ‌های ترسناک شب به سراغ سایمون بیایند؟ آیا پدر و مادر او مثل همیشه مراقبش هستند؟

تولید کننده
آفرینگان لوگوی تولید کننده

97 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

36
9786006753744
1394
1
استفاني بليك
فريده خرمي
خشتی
ترجمه
کودک و نوجوان

سایمن که روزش را با مشکل ورود بچه جدید به خانه گذرانده، شب خوابش نمی‌برد، چون اتاقش پر از گرگ است. به اتاق پدر و مادرش می‌رود تا پیش آن‌ها بخوابد. اما آن‌ها از او می‌خواهند به اتاق خودش برگردد. سایمن در راه برگشت صداهایی می‌شنود و متوجه می‌شود برادر کوچکش بیدار است. او تصمیم می‌گیرد از بچه خنگ در مقابل گرگ‌ها محافظت کند.

کتاب «بچه خنگ» برداشتی سرگرم کننده از ورود یک بچه جدید به خانواده و هرج و مرج بعد از آن است. کتاب با تصویرهای واضح و رنگارنگ خود کتابی مناسب برای بلندخوانی با کودکان، به ویژه کودکانی است که به تازگی صاحب یک برادر یا خواهر جدید شده‌اند.

تصاویر کتاب دلنشین و کودکانه هستند و اندازه و نوع فونت برای کودکان این گروه سنی مناسب است.

استفانی بلیک نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودکان در مینه سوتای آمریکا متولد شده است و اکنون در پاریس زندگی می‌کند. کتاب‌های او به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، سوئدی، ایتالیایی، نروژی، کره‌ای و ژاپنی ترجمه شده‌اند.