اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

تق تق ما! گاوهایی که تایپ می کنند

طنز ساده و دلنشین کتاب و تصویرهای دیدنی اش دو وجه مثبت دیگر این اثر هستند که باعث می شوند توصیه ی این کتاب، به عنوان اثری خواندنی، به مخاطبان و دوستداران لاک پشت پرنده موجه و معقول باشد. داستان گاوهایی که می توانند تایپ کنند و اعتراضات شان را به شکل مکتوب به صاحب مزرعه منتقل نمایند، در این کتاب، منتظر شما یا فرزندان تان است. پیشنهاد ما این است که چند دقیقه ای را به خواندن آن اختصاص دهید.

تولید کننده
آفرینگان لوگوی تولید کننده

97 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

32
9786006753041
1391
1
دورین کرونین
اکرم حسن
خشتی
ترجمه
کودک و نوجوان

معرفی کتاب:

داستان این کتاب درباره گاوهای باسوادی است که مزرعه براون کشاورز را با باسوادی‌شان زیر و رو می‌کنند. این کتاب که دارای مدال افتخار کالداک است، در گروه داستان‌های تخیلی جا گرفته و برای مخاطبان گروه سنی ب نوشته شده است.
براون کشاورز مشکلی دارد. گاوهایش دوست دارند تایپ کنند. او از صبح تا شب می‌شنود: تق تق، ماا. تق تق، ماا. تق تق، ماا. اما راستش مشکل براون زمانی جدی می‌شود که گاوهایش یادداشت‌هایی برای او می‌گذارند...
دورین کرونین، نویسنده کتاب در معرفی خود می‌گوید: در نیویورک به دنیا آمد و با پدر و مادر، دو برادر و خواهرم در لانگ‌آیلند بزرگ شدم. در خانه‌ای سرخ‌رنگ با حیاط‌خلوتی بزرگ و کودکان بسیار زیادی در همسایگی‌مان زندگی کردیم. پدرم افسر پلیس بود و خیلی شوخ و بامزه. آن زمان مصمم بودم، بزرگ که شدم، افسر پلیس یا مامور اف‌بی‌آی بشوم! اما بعد فهمیدم کار بسیار خطرناکی است. پس تغییر عقیده دادم. اولین بار خانم کوپر ـ معلم کلاس اولم ـ به من گفت که نویسنده‌ای. نمی‌دانم،‌ شاید این حرف را به همه دانش‌آموزان گفته بود! اما همین که به من گفت نویسند‌ه‌ام، نویسنده شدم.

یادداشت منتشر شده در سایت کتابک

پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان سال پانزدهم شماره ۷
در سرزمین ادبیات، قانون ها با قوانین واقعیت تفاوت دارد؛ این را دیگر همه می دانند. ممکن است در دنیای ادبیات درخت ها حرف بزنند، آب ها سربالا بروند، ماه با خورشید دعوایش شود و حتی شاید گاوها هم بتوانند تایپ کنند! این اتفاق آخری همان اتفاقی است که در کتاب تق تق ما! گاوهایی که تایپ می کنند می تواند فرزند شما را متعجب و شگفت زده کند و بعد از چند  لحظه او را بخنداند. دورین کرونین، در این کتاب کوتاه وخواندنی، تلاش کرده است، با استفاده از دنیای داستان وخلق اثری ادبی، کمی با ذهن مخاطب خود بازی کند و او را با نخستین قدم ها و پله های دنیای اندیشه آشنا سازد.
اگر نه خود کتاب و نه نویسنده ی آن درباره ی ارتباط این کتاب و تقویت توان فلسفی ذهن کودکان سخنی نگفته اند، بدون شک می توان این کتاب را از آن دسته کتاب هایی دانست که خواندن شان می تواند، برای کودک، پرسش هایی جدید و اصیل ایجاد کند که چه بسا مسیر زندگی او را در آینده چند گامی تغییر دهند.
طنز ساده و دلنشین کتاب و تصویرهای دیدنی اش دو وجه مثبت دیگر این اثر هستند که باعث می شوند توصیه ی این کتاب، به عنوان اثری خواندنی، به مخاطبان و دوستداران لاک پشت پرنده موجه و معقول باشد. داستان گاوهایی که می توانند تایپ کنند و اعتراضات شان را به شکل مکتوب به صاحب مزرعه منتقل نمایند، در این کتاب، منتظر شما یا فرزندان تان است. پیشنهاد ما این است که چند دقیقه ای را به خواندن آن اختصاص دهید. کم ترین نتیجه ی آن لبخند پر رنگی خواهد بود که با خواندن آن بر صورت تان نقش خواهد بست.