اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 2,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

وزوزه جادو مسافر ایستگاه سه و نیم

دست کرد زیر کُتش و حسابی آنجا را گشت. چند ‌‌لحظه بعد یک قلم‌موی دسته‌بلند طلایی و براق توی دستش بود … مهتاب گفت: «اسمش چیه؟» آقای بلوط‌چیان چشم‌هایش را تنگ کرد و گفت: «اسمِ کی؟» مهتاب گفت: «اسم همون دوستم که می‌گید این رو برام فرستاده.»

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

94 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

310
9786008025689
1395
اول
نسرین نوش امینی
تالیفی

مهتاب دخترک مو وزوزی با بابا و زن‌بابایش زندگی می‌کند، اگر بشود اسمش را زندگی گذاشت. تنها دوستش فرهاد، پسر همسایه است که توی بالکن با هم حرف می‌زنند. فرهاد برای مهتاب یک سنجاب کوچولوی بامزه می‌آورد. با آمدن بهدونه زندگی مهتاب رنگ و بوی تازه‌ای می‌گیرد. اما زن‌بابا طاقتش را ندارد. کاری می‌کند که مهتاب همه‌چیز را بگذارد و برود. به کجا؟ باید رمان وزوزه‌جادو، مسافر ایستگاه سه‌ونیم را بخوانید تا از یک عالم رمز و راز باخبر شوید. با مهتاب ناامید و امیدوار شوید، معماهای پیچیده را حل کنید و سر از دنیاهای عجیب و غریب دربیاورید.

ما هر روز یه کتاب رو توی اینستاگرام کتابم کو لایو میگذاریم و بخشی از کتاب رو با هم میخونیم. با هم لایو کتاب وزوزه جادو مسافر ایستگاه سه و نیم رو ببینیم:

اینم آدرس اینستاگرام کتابم کو :instagram.com/ketabamkoo
به ما سر بزنید

کلمات کلیدی:وز،وزه،جادو،مسافر ایستگاه سه نیم، وزوزه جادو

girl's Day