اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,100 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

خرگوش سیاه

خرگوش سیاه عنوان کتابی است از فیلیپا لدرز با ترجمه‌ی مرضیه بابازاده خامنه که در 36 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1396 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The black rabbit، 2013.. موضوع اصلی این کتاب خرگوش ها است.

تولید کننده
فاطمی ( طوطی ) لوگوی تولید کننده

موجود است همین حالا خریداری کنید

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09212048692
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09212048692

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

40 صفحه
9789643189631
1395
اول
فیلیپا لدرز
مرضیه بابازاده خامنه
رقعی
ترجمه
7 تا 12 سال

یک روز آفتابی، خرگوش کوچولو بیرون از لانه‌اش ایستاده و به طلوع خورشید نگاه می کند. اما او تنها نیست؛ یک خرگوش سیاه بزرگ مدام او را تعقیب می کند. خرگوش کوچولو با تمام قدرت میدود تا پنهان شود. اما خرگوش سیاه همه جا دنبال اوست: پشت درخت‌ها و حتی هنگام عبور از عرض رودخانه.
خرگوش کوچولو ترسید.
 با صدای بلند گفت: «از اینجا برو خرگوش سیاه!»
 اما خرگوش سیاه اصلاً تکان نخورد و هیچ ‏جا نرفت.
خرگوش کوچولو دوید. اما خرگوش سیاه درست پشت سر او بود. خرگوش کوچولو تندتر دوید.
او درحالی‏که پشت درخت قایم شده بود با خودش فکر کرد که خرگوش سیاه اینجا نمی تواند من را پیدا کند!
 اما وقتی‌که از پشت درخت بیرون آمد… خرگوش سیاه درست روبه‌روی او ایستاده بود!

کتاب «خرگوش سیاه»، با ترجمه مرضیه بابازاده‌ خامنه به زودی منتشر می شود. نویسنده و تصویرگر کتاب، فیلیپا لدرز است. فیلیپا لدرز دانش‌آموخته رشته طراحی گرافیک، تصویرگری و انیمیشن است و در حال حاضر به‌عنوان سازنده فیلم متحرک (کارتون) و تصویرگر آزاد فعالیت میکند. کتاب خرگوش سیاه اولین کتاب تصویری او است.
در این کتاب تصویری، داستان خرگوش کوچک بی‌باکی روایت می شود که موجود جدیدی به   زندگی اش وارد شده که معلوم نیست دوست است یا دشمن. این همراه ناشناخته و مرموز همه جا حضور دارد، البته به‌جز در جنگل سیاه و تاریک. کودکان معمولاً داستان‌های رازآمیز را دوست دارند و نویسنده نیز موفق شده به‌شیوه‌ای رازآلود و با لحنی طنزآمیز دوستی و همراهی با سایه‌ها را روایت کند. به این ترتیب که داستان هرگز به حضور سایه اشاره مستقیم نمی‌کند اما کودک به‌راحتی می‌تواند بفهمد که خرگوش سیاه همان سایه است.
نویسنده با طرح داستانی ساده، مفهوم سایه، مقیاس‌ها و همچنین اندازه‌های متفاوت را توضیح می‌دهد. تصاویر جذاب کتاب که بسیار شبیه فضای کارتونی است به کودکان کمک می کند تا ترس خرگوش را بدون ایجاد فضایی رعب‌آور درک کنند. این کتاب تصویری برای کودکان ۳ تا ۶ سال مناسب است.
مرضیه بابازاده متولد ۱۳۶۳ تهران، دانش‌آموخته مترجمی زبان آلمانی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی و کارشناسی ارشد فرهنگ و زبان‌های باستانی از دانشگاه علامه طباطبایی است. وی تاکنون در زمینه ادبیات کودکان و نوجوانان، تحقیق و پژوهش در حوزه ادیان برای کودکان و بازنویسی ادبیات کهن برای کودکان امروز فعالیت داشته است.

  • برچسب های مرتبط: