اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,100 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

سفر جادویی

سفر جادویی عنوان کتابی است از آرون بکر که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1396 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از 2013©Journey. موضوع اصلی این کتاب داستان های بی واژه است.

تولید کننده
فاطمی ( طوطی ) لوگوی تولید کننده

موجود است همین حالا خریداری کنید

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

40 صفحه
9789643189433
1395
اول
آرون بِکِر
رقعی
ترجمه
7 تا 12 سال

دختری تنها که از ملال‌انگیزی دنیای واقعی و بی‌توجهی‌های خانواده‌اش، خسته شده است، با مداد قرمزش بر روی دیوار اتاقش دری می‌کشد و به دنیای شگفتی، ماجراجویی و خطر قدم بر می‌دارد. او سفری جذاب را به مقصدی نامعلوم آغاز می‌کند. پرنده‌ای بنفش راه بازگشت به دنیای واقعی را به دختر نشان می‌دهد و همراهش می‌آید. کسی چه می‌داند؟ شاید آن پرنده را پسربچه‌ای کشیده باشد که مداد بنفش دارد. آن‌ها همراه یکدیگر دور از هیاهوی زندگی بزرگ‌سالان، با دوچرخه‌ای که چرخ‌هایش را با هم می‌سازند، رو به سوی داستان‌ها و دنیاهای خیالی تازه‌ای می‌روند.
آرون بکر با رنگ‌های درخشان و خط‌های نرم، سفر هیجان‌انگیزی را در روایتی تصویری شکل می‌دهد. این کتاب بی‌کلام، با خط روایی پررنگ و تصویرهای هنرمندانه، خلاقیت کودکان و درک بصری آن‌ها را تقویت می‌کند.
سفر جادویی اثر تصویری فیلم‌ساز برجسته، آرون بکر است این کتاب، جایزه‌ی کَلدِکوت و جایزه‌ی بهترین کتاب تصویری نیویورک تایمز را از آن خود کرده است و برای طیف گسترده‌ای از گروه‌های سنی می‌تواند جذاب باشد.از آرون بکر، کتاب‌های سه گانه ی تصویری سفر(مبتکران)، سه گانه ی تصویری سفر(مبتکران)، سه گانه ی تصویری سفر(مبتکران)، رنگ زیبای خیال(پرتقال)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

  • برچسب های مرتبط: