اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,800 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جلد دوم دفترچه خاطرات بچه لاغرمردنی : دستورات ریدریک

یادتان هست که گفتم اگر یکی از آن بچه‌ها مرا با چنین چیزی که رویش نوشته شده دفترچه خاطرات ببیند، چه فکری می‌کند؟ خب، این اتفاق دقیقا امروز افتاد. حالا رودریک فهمیده که من دفتر دیگری دارم. بهتر است این یکی را قایم کنم. هفته پیش رودریک دفتر پارسالم را پیدا کرد..

تولید کننده
پیدایش لوگوی تولید کننده

8 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09212048692
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09212048692

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

224
9789643499105
جف کینی
نسرین مهاجرانی
ترجمه

معرفی کتاب:

دستورات ریدریک [دفتر خاطرات بچه لاغر مردنی/2] عنوان کتابی است از جف کینی با ترجمه‌ی نسرین مهاجرانی که در 224 صفحه و توسط انتشارات پیدایش در سال 1396 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The last straw، c2009. موضوع اصلی این کتاب داستان های فکاهی مصور است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از جف کینی، کتاب‌های خاطرات یک بی عرضه(ایران بان)، خاطرات یک بچه ی چلمن(حوض نقره)، بد شناس(پیدایش)، خاطرات یک بچه ی چلمن(حوض نقره)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

در بخشی از کتاب می خوانیم:

حالا رودریک فهمیده که من دفتر دیگری دارم. بهتر است این یکی را قایم کنم. هفته پیش، رودریک دفتر پارسالم را پیدا کرد... لطفاٌ نخواهید که ماجرایش را تعریف کنم. حتی بدون دردسرهای رودریکی، تابستانم به اندازه مزخرف بود. هر کاری می کنی فقط ازم نپرس که تعطیلات تابستانم چطور گذشت. چون اصلاٌ نمی خواهم در باره اش حرف بزنم.

  • برچسب های مرتبط: