اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 3,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

مجموعه داستان های دوقلوهای خل و چل

شاید اگر این کتاب ها را بخونی، از لابه لای صفحه ها بفهمی  آدم بودن به چه درد می خورد. آیا چیز مهمی است یا نه؟ به قول خل و چل: (( آدم هم نشدیم، خیال ببافیم!!!))

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

86 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

9786008025825
1396
اول
سید نوید سید علی اکبر
رقعی
تألیف
10 تا 13 سال

یک کتاب بود که دوتا پسر دوقلو و مامانشان تویش زندگی می کردند. مامانشان اسمش تاریک بود. دوقلوها هم اسم هایشان خیلی شبیه هم. اسم یکی از قل ها خل، اسم آن یکی قل بود چل. این جوری بود که شده بودند . خل و چل عاشق جنگولک بازی بودند، عاشق پرت و پلا گفتن، جفنگ بافتن، عاشق خرابکاری، عاشق خیال بافی. از این که آدم شده بودند هم خیلی دل خوشی نداشتند. اگر عنکبوت بودند، می تونستند تا بتنند. اگر مگس بودند، ویزویز پرواز می کردند. اگر صندلی بودند، کسی بود رویشان بنشیند و اگر کتاب بودند، یکی آن ها را دست می گرفت و می خواند. راستی راستی، آدم به چه درد می خورد؟


  • وای وای یاد بچگیام افتادم، همین‌قدر شلوغ و بازیگوش. دوقلوهای خل و چل رو برای پسرم خریده بودم و خودمم خوشم اومد از خوندنش.


  • وقتی این کتاب رو برای اولین بار خودم خوندم حس خوبی ازش نگرفتم ادبیاتش طوری بود که زیاد درکش نمیکردم اما وقتی برای بچه ام خوندم دیدم واقعا خوشش اومده و داره کیف میکنه