اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

پنی قشقرق 3-ته آتیش پاره های دنیا...

راستش را بخواهید اسم من واقعاً پنی قشقرق نیست، " پنلوپه جونز"  است! لقب "قشقرق " را بابایم به شوخی گذاشته روی من. اما من این دفعه واقعاً  واقعاً نمی خواستم هیچ قشقرقی به پا کنم.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

977 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

149 صفحه
9786008869122
جوآنا نادین
مونا توحیدی
رقعی
ترجمه
8-13 سال

معرفی کتاب:

راستش را بخواهید اسم من واقعاً پنی قشقرق نیست، " پنلوپه جونز"  است! لقب "قشقرق " را بابایم به شوخی گذاشته روی من. اما من این دفعه واقعاً  واقعاً نمی خواستم هیچ قشقرقی به پا کنم. نه واقعاً نمی خواستم. فقط می خواستم حسابی تلاش کنم که مفید باشم. برای همین اصلاً نقصیر من نیست که الان سرتاپای خودم و لباس قویی "دیسی" آبی شده، بعدش هم واقعاً می خواستم با آزمایش علمی ام یک کاری کنم که " جوشوا باتملی" از دیسی خوشش بیاید، واقعاً نمی دانستم که یک دفعه رنگش می پرد و سبز می شود و این قشقرق گنده به پا می شود.

________________________________________________________________________________________________________

ماجرا از این قرار بود که چهارشنبه‌ای بریجِت گریمز، شاگرد اولِ کلاسمان و عزیزدُردانه‌ی آقای شومان، یونیفرمِ مدرسه را نپوشیده بود. (یونیفرم مدرسه ترکیبی است از بلوزِ قرمز، شلوارِ طوسی، جورابِ سفید و کفشِ سیاه که همه مناسبِ محیطِ مدرسه هستند.) اما خانمِ پترسون، معلمِ کلاسمان که مثل چوب‌خشک لاغر و دراز است، حتی یک کلمه هم به بریجِت چیزی نگفت. به‌نظرم اصلاً منصفانه نبود، چون قبلش به کاسمو مون وِبستر به‌خاطرِ پوشیدنِ شنلِ جنگجویانِ فیلمِ جنگِ ستارگان گیر داده بود. آفتابگردان (مامانِ کاسمو که البته ..

_________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:
مونا توحیدی
مونا توحیدی
مونا توحیدی مثل همه‌ی آدم‌ها در یک روزی از یک سالی ناغافل به این دنیا آمد. از سی سال اول زندگی‌اش اطلاعات دقیقی در دست نیست. وی هم‌اکنون در گوشه‌ای از شهری شلوغ با دو گربه‌ی شرورش روزگار می‌گذراند و ترجمه‌ی کتاب موش پرنده را به آن‌ها تقدیم می‌کند.
_________________________________________________________________________________________________________
کتاب برای نوجوان 11 و 12 و 13 ساله در ژانر طنز و سرگرمی | qc5c | کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر طنز و سرگرمی | qc4c |


  • اینکه شخصیت کتاب یه دختره خیلی خوبه


  • ای جونم چه شیطون