اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

علوم ترسناک (آزمایش های انفجاری)

علوم با گفته‌های پر سر و صدا و عجیب و غریب آن! آزمایش‌های انفجاری شما را برای گشت و گذار در جهان انفجارها آماده می‌كند. ـ كدام دانشمند هنگام انجام دادن یك آزمایش، كباب‌پز خود را به هوا فرستاد؟ ـ كدام دانشمند بارها تلاش كرد كه با اسید از شرّ انگشت خود خلاص شود؟

تولید کننده
پیدایش لوگوی تولید کننده

8 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

244
9789643495947
نیک آرنولد
محمود مزینانی
وزیری
ترجمه
نوجوان

علوم با گفته‌های پر سر و صدا و عجیب و غریب آن! آزمایش‌های انفجاری شما را برای گشت و گذار در جهان انفجارها آماده می‌كند. ـ كدام دانشمند هنگام انجام دادن یك آزمایش، كباب‌پز خود را به هوا فرستاد؟ ـ كدام دانشمند بارها تلاش كرد كه با اسید از شرّ انگشت خود خلاص شود؟ ـ دانشمندان چگونه مواد شیمیایی عامل كپكی و بو گندو شدن جوراب‌ها را پیدا كردند؟ با مطالعه این كتاب این فرصت را نیز پیدا می‌كنید تا با گروه كارشناسان مشنگ« علوم‌ترسناك» آشنا شوید. شما همچنین می‌توانید با انجام آزمایش‌های جالب، متوجه شوید كه چگونه می‌توانید استفراغ های مصنوعی درست كنید، برای كوچك كردن ماه به چه چیزهایی نیاز دارید و آیا جرأتش را دارید كه زیر یك سطل آب بایستید یا نه. تازه، آیا شما می‌توانید همه این كارها را با مجوّز علم انجام دهید. علم هیچ‌گاه این چنین ترسناك نبوده است!

جوایز:

راه یافته به فهرست كتاب‌های مناسب رشد

  • برچسب های مرتبط: