اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 300 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

نامادری من

فی فی و لالای عزیز، توی این خانه ی بزرگ همه چیز به هم ریخته !خوش به حال شما خوکچه ها که این جا ،تو آلونک تان هستید و قرار نیست کسی بیاید و سرتان خراب شود...

تولید کننده
نشر چشمه لوگوی تولید کننده

9 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

137
9789643629571
کاترین بیستون
پروین علی پور
رقعی
ترجمه
کودک و نوجوان

ه نظر شما همه ی نامادری‌ها مثل نامادری سیندرلا بدجنس‌اند؟ آیا همه‌ی آنها زشت و بداخلاق‌اند؟ همه می‌خواهند کاری کنند که فرزند ناتنی آنها فراری شود؟... .
بی یا بئاتریس یکی از آن دخترهایی است که متاسفانه مادرش را از دست داده است. اما پدر او هم بالاخره با کسی آشنا می‌شود که احساس می‌کند او می‌تواند هم تنهایی خودش را پر کند و هم برای دخترش مادر و مونسی باشد. اما بی، احتیاجی به مادر ندارد. او می خواهد پدرش فقط مال خودش باشد و اوقات فراغتش را فقط با او تقسیم کند نه با کسی دیگر. با آمدن این زن در زندگی بی و پدرش، کم کم تغییراتی در زندگی دختر و پدر ایجاد می‌شود. بی مجبور می‌شود خودش به کار نظافت و رسیدگی به خوکچه‌های هندی‌اش بپردازد، رختخوابش را مرتب کند و خیلی کارهای دیگر. اما این زن کم کم موجب شادی و تغییرات مثبتی نیز در خانه می‌شود. او به طرزی جادویی با بئاتریس ارتباط برقرار می‌کند، نقطه ضعف‌ها و درونش را کاوش می‌کند، اسرار خود را فقط با او در میان می گذارد و .... سرانجام آن چه باید بشود، می‌شود.

  • برچسب های مرتبط: