اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,900 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

شاهزاده خانم همستر

تولید کننده
پرتقال لوگوی تولید کننده

5 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

248
9786008111856
ارسلا ورنون
حسین فدایی حسین
رقعی
ترجمه
7 تا 10

معرفی کتاب:

حتمن "زیبای خفته" رو خوندین؟ این کتاب یه نگاهِ تازه و سنّت‌ شکن به داستان زیبای خفته داره و با یه قصه‌ی بامزه‌ی امروزی، یادمون می‌ده که به هیچ قیمتی نباید تسلیم سرنوشت بشیم. هیچ‌کدوم از ما مجبور نیستیم توی بدبختی‌هایی که از قبل واسه ‌مون چیدن،غرق بشیم. بلکه می‌تونیم باهاشون بجنگیم و راه‌های جدیدی واسه زندگیمون بسازیم. کافیه یه کم خلّاق، شجاع و اهل ریسک باشیم."هرییت" برعکس همه شاهزاده خانم‌های لوسِ توی قصه‌ها، یه شاهزاده‌ی شَر و شور و شاد و شنگوله، وقتی هم میفهمه که طلسم شده و قراره در 12 سالگی انگشتش بره زیر چرخِ همستر و به خواب ابدی فرو بره، به جای اینکه ناراحت شه، کلی خوشحال میشه، می‌‌دونی چرا؟ چون این یعنی که تا 12 سالگی شکست ناپذیره و هیچ اتفاقی واسش نمی‌افته. پس هوراااا... پیش به سوی همه‌ی کارهای باحال و هیجان‌انگیز و خطرناکی که دلت می‌خواد اما جشن تولد 12 سالگیش و زمان اجرای طلسم داره نزدیک میشه. بالاخره سرنوشت رو میشه شکست داد یانه؟

_______________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

 ارسلا ورنون

__________________________________________________________________________________________

معرفی مترجم:

حسین فدایی حسین

_________________________________________________________________________________________

یک مطلب منتشر شده در رسانه:

یادداشت منتشر شده درباره شاهزاده خانم همستر در نیو لنداسکیپ آف ریدینگورود پر سر و صدا و جالب سری "شاهزاده خانم همستر" زمانی شروع می¬شود که یک پری شرور ناخوانده، مراسم تعمید ونامگذاری بچه را خراب می¬کند و نوزاد را به خوابی همچون مرگ در سن 12 ساگی¬اش نفرین می¬کند. داستان آشناست؟
خوب، بله هست، اما این زیبای خفته¬ی آینده، یک جونده است و نفرین، شامل چرخ نخ ریسی نمی¬باشد، بلکه یک چرخ همستر است. وقتی هریت همستربون، که طرفدار شاهزاده¬های معمولی و چیزهایی مثل درس اخلاق و بوسیدن شاهزاده¬ها نیست، در ده سالگی¬اش درمورد نفرین متوجه می¬شود، از خود بی خود می¬شود — چرا که برای عملی شدن نفرین، او باید زنده بماند، بنابراین می¬فهمد که اساسا شکست¬ناپذیر است.


(هریت با پریدن از برج این قضیه را جشن می¬گیرد، سپس "دو سال آینده را با پریدن از صخره¬ها، کشتن اژدها و نیزه¬بازی سواری در مسابقات حرفه¬ای می¬گذراند.") وقتی که سحر و جادوی نفرین پیچیده می¬شود، هریت با تلاش برای نجات پادشاهی، از خود شجاعت، نوآوری و بذله گویی و تیزی شمشیر نشان می¬دهد.


با تغییر بین نثر متون و توالی¬های نیلی رنگ کارتونی، ورنون (کتاب نفس اژدها) مکالمات افسانه¬ی پری و کلیشه-های جنسیتی چپ و راست در کتاب را با تمام شرایط لازم یک نمایش، وارونه می¬کند. خوانندگان خودشان احمقانه می¬خندند. سنین 8-12. عامل: هلن بریتویسر، سنگ بنای ادبی. (آگوست.)

_______________________________________________________________________________________________________

جستجو:  کتاب برای نوآموز 6 و 7 ساله در ژانر فانتزی | qc3k | کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر فانتزی | qc4k | کتاب برای نوآموز 6 و 7 ساله در ژانر مجموعه داستان | qc3a | کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر مجموعه داستان | qc4a