اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

پی و فی کجا هستند

در این کتاب ده آفتاب‌پرست گم شده‌اند. پیدا کردن آن‌ها ساده نیست، چرا که آفتاب‌پرست‌ها ماهرانه خودشان را در طبیعت پنهان می‌کنند.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

10 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

28
9786008025641
1395
اول
الساندرو لچیس
مریم عبدی
رحلی
ترجمه
ب

در این کتاب ده آفتاب‌پرست گم شده‌اند. پیدا کردن آن‌ها ساده نیست، چرا که آفتاب‌پرست‌ها ماهرانه خودشان را در طبیعت پنهان می‌کنند. اما مطمئناَ بچه‌ها آن‌ها را از مخفیگاهشان بیرون خواهند کشید. البته اگر خودشان هم ناپدید نشوند، در دنیای شگفت‌انگیز و رنگارنگ این کتاب.

کلمات کلیدی: پی و فی- پی فی- پی فی کجان؟- پی و فی کجان- پی و فی کجا هستند-


  • سلام من رنگ و ترکیب بندی کتاب رو خیلی دوست دارم این کتاب و نمایشگاه کتاب پارسال برای پسرم خریدم اما خودم هم از پیدا کردن مارمولک ها توی صفحه لذت میبره حتی گاهی با پسرم سر اینکه کی زودتر میتونه پیداشون کنه مسابقه میزاریم و خیلی خوش میگذره.


  • دختر من 4 ساله است و خیلی این کتاب دوست داره و از ورق زدن و از اینکه خودش میتونه پی و فی رو پیدا کنه خیلی خوشحال می شه به نظر من از 3/5 ساله تا نهایتاً 6 سال مناسبه


  • سلام گروه سنی این کتاب دقیقا برای چند ساله هاست؟


  • این کتاب دقت و تمرکز پسرمو خیلی بالا برده تشخیص پی و فی دو آفتاب پرست بازیگوش میون رنگ های درهم کتاب بسیار هیجان انگیزه. ممنون از کتاب های خیلی خوبتون.چقدر خوب میشه کتاب هایی به این شکل بیشتر چاپ بشه تا بچه ها در کنار خوندن کتاب با او بازی هم کنن و و سرگرم شوند. باتشکر از شما