اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 800 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

عشق های فراموش شده: عامره و هرمز

مجموعه‌ی «عشق‌های فراموش‌شده» آمده تا تلخ و شیرینِ عشق و عاشقی‌های ایرانی را به کام ما بنشاند و خاطره‌اش را برایمان جاویدان کند.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

91 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

96 صفحه
9786008025108
1394
دوم
علی بخشی
رقعی
تالیفی

داستان عشق و عاشقی عامره و هرمز یکی از این قصه‌هاست.

هرمز ولیعهد جوان پادشاه ایران‌زمین سوار بر اسبی پرنده می‌شود. راهش را در آسمانِ بی‌تابلو و جاده گم می‌کند، خسته و کوفته بر بام قصری فرود می‌آید و همان‌جا یک دل، نه هزار دل (تو بگو یک‌میلیون دل، کی به کی است؟) عاشق دختر پادشاه یمن می‌شود و از برکت همین عشق همه‌ی بدبختی‌های عالم سرش هوار می‌شود. باور نمی‌کنید؟ داستان‌نویس هم تا این داستان را ننوشته بود، باورش نمی‌شد!

 

داستان هرمز و عامره برداشتی است آزاد از حکایت اسب آبنوس کتاب هزار و یک‌شب. هزار و یک شب روایت صدها قصه‌ی تو در توست که طی بیش از هزار سال جمع‌آوری شده و بارها و بارها تغییر کرده است. بازنویسی‌ها و ترجمه‌های مختلف، حکایت‌های این کتاب را تغییر داده‌اند و حالا ریشه‌های ایرانی یا هندی آن را به‌زحمت می‌توان از دل قصه‌ها پیدا کرد. شاید حکایت اسب آبنوس به خاطر قهرمان ایرانی‌اش، داستانی تغییر‌یافته از کتاب هزار افسان ایران باستان باشد.

علی بخشی با روایتی طنزگونه و دلنشین و با نگاهی تازه به قصه‌ی عامره و هرمز، بار دیگر قصه‌ی عشق آن دو را در قالب داستانی شیرین بازآفریده است.

چهارمین یلدا

کلمات کلیدی: آمره و هرمز-عامره هرمز- مجموعه عاشقانه- عاشقانه ها-


  • طراحی جلدش توجهمو جلب کرد :)