اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جیب عجیب

جیب عجیب عنوان کتابی است از ماکس لوندگرن با ترجمه‌ی طاهر جام برسنگ که در 160 صفحه و توسط انتشارات افق در سال 1394 به چاپ رسیده است.

تولید کننده
نشر افق لوگوی تولید کننده

97 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

160
9786003530409
1393
اول
ماكس لوندگرن
طاهر جام‌بر‌سنگ
رقعی
ترجمه

معرفی کتاب:

کتاب «جیب عجیب» ماجرای بنیاد کودکان بی‌سرپرستی را بیان می‌کند که یک کارتن اسکناس به عنوان هدیه دریافت کرده است. قرار است با این پول مدرسه‌ای در «بارا نیودا» ساخته شود. اهداکننده مایل است ناشناس بماند. دریافت‌کنندگان پول گمان می‌کنند او مردی مسن و اسرارآمیز است اما این گونه نیست و اهداکننده یک پسربچه است. سوال اینجاست که این پول‌ها از کجا می‌آیند...
 
این رمان سه بخش دارد و هر بخش به فصل‌های مختلف تقسیم شده است. در قسمتی از این کتاب می خوانیم: «حومه شهر حسابی آرام بود. توکن بااحتیاط پنجره را باز کرد و کمی در هوای ملایم شب تابستانی نفس کشید. لحظه‌ای کنار پنجره ایستاد و مثل سگ بو کشید. اینجا چیزی بو نمی‌داد، حتی تابستان‌ها، اما اگر به اندازه کافی می‌ایستادی بوی دریا به مشام می‌رسید، مثل قفسی نامرئی برفراز تمام شهر تا اینجا، جایی که ده سال قبل کشاورزها در خانه‌های خود می‌خوابیدند در حالی که محصولاتشان در شب تابستانی در حال رسیدن بود.
توکن آهی کشید، لباسش را درآورد و با روزنامه «اسکونس داگبلاد» در دست به رختخواب خزید. چراغ مطالعه را روشن کرد کمی خواب‌آلود پس از کار روزانه شروع کرد به مطالعه روزنامه. با صفحه خانه و خانواده شروع کرد که ببیند در نبود او چطور اداره می‌شود. پس از کمی مطالعه زیرلب چند فحش آبدار داد. فحاشی بی‌ضررتر از بادی است که از دریا می‌وزد و ...، فحش فقط گوش مخاطب را می‌آزارد...».

ماکس لوندگرن متولد سال 1937 در جنوب سوئد است. وی در رشته تاریخ هنر تحصیل کرده و امروز از شناخته‌ترین نویسندگان سوئدی است. این نویسنده در داستان‌هایش به مسائلی مانند قطحی و فقر توجه داشته است. لوندگرن در سال 2005 و در سن 68 سالگی درگذشت.

____________________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

جستجو: کتاب برای نوجوان 11 و 12 و 13 ساله در ژانر داستان | qc5q | کتاب برای نوجوان بالای 14 سال در ژانر داستان | qc6q