اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اردک سیاه

روبن و جوي كنار ساحل جسدي را در لباس رسمي شب، پيدا مي‌كنند. آنها شك ندارند كه اين جريان با قاچاق ارتباط دارد. قانون ممنوعيت قاچاق به شدت اجرا مي‌شود و با اين‌حال خيلي از مردم، دستي در اين كار دارند. پيدا شدن جسد، پاي قاچاقچيان ديگر را هم به ماجرا مي كشد. روبن با ناخداي شجاع كشتي اردك سياه آشنا و ناخواسته درگير ماجرا مي‌شود.

تولید کننده
نشر افق لوگوی تولید کننده

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

312
9789643698959
1392
1
جانت تيلور ليل
نسرين وكيلي- پارسا مهين پور
رقعی
ترجمه
نوجوان

معرفی کتاب:

اجرای بعضی از قانون ها در زمان خودشان سبب اتفاقات نادرستی شده است. به تدریج قانون ها برداشته شده اند، اما نحوه ی اجرای آن ها و مسائلی که در آن زمان پیش آمده خاطرات و رازهایی را به دنبال داشته است. نوجوانان کتاب های امروزی مانند گذشتگانشان، تام سایر و هاکلبری فین، قرار است رازهای سربه مهری را کشف کنند که بزرگ ترها یا حوصله ی کشف آن ها را ندارند یا به نفعشان نیست برملا شود.
اردک سیاه داستان یکی از این رازهاست؛ راز مردانی که در سال های اولیه ی قرن نوزده در آمریکا سرنوشتشان را با یک کشتی قاچاق به نام اردک سیاه در هم آمیخته است. دو پسر جنازه ای را با لباس رسمی شب پیدا می کنند. این ماجرا آغاز اتفاقاتی است که دو پسر و خانواده شان را درگیر مسائلی می کند. مسائلی که پیش از این مطرح بوده، اما اکنون با تفاوت نگرش ها شکل دیگری به خود می گیرد. ماجرای کتاب اردک سیاه درباره ی اتفاقاتی است که به خاطر اجرای قانون جلوگیری از قاچاق در شهری نزدیک رودخانه ی رودآیلند پیش آمده است. داستان مربوط به سال های دور است، اما رازی همچنان باقی مانده است.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

ژانت تیلورلیزل:

من از دنیای طبیعی الهام می گیرم، مکان آزاد و طبیعی ای که من با احسااستم به عنوان کودک و همچنین در کل با ادبیات کودک، با آن در ارتباطم
هیچ راه درستی در نگاه کردن به اشیا وجود ندارد، هیچ راه قطعا غلطی هم در نگاه کردن به اشیا وجود ندارد. حقیقت به سادگی در آنچه که در سطح ظاهر می شود، پیدا نمی شود.
کتاب های من همیشه رو به جهت نگرش غیر عادی اتفاقاتهستند که ممکن است تخیلی یا جادویی باشد.
 اما نگرانم که مردم فکر کنند که من خودم آدمی هستم که به اتفاقات جادویی اعتقاد داشته باشمندارم. من آدم بسیار منطقی ای هستم.
در حقیقت همه¬ی داستان های من به شدت واقع گرا هستند.
این همان تخیلی است که دارم درباره آن می گویم. آن فضای مه آلود تخیلی و فوق العاده.
بهترین نوشته، طنین پرداختن به این است که شما را به دنیایی می کشاند که شاید ناآشناست و چیزی عجیب می پوشد و گوشه هایش راست هستند.
و من آدم عجیبی هستم، دوست دارم خواننده های کودکم از صندلی هایشان بلند شوند و بگویند چقدر فوق العاده بود. چه دیدگاهی....


تیلور لیزل در اینگلوود در نیوجرسی، به دنیا آمد و در فارمینگتون، کانکتیکات بزرگ شد و تابستان­ ها را در ساحلرود آیلند گذراند. فرزند ارشد و تنها دختر یک مدیر تبلیغات و یک  معمار بود، به مدارس محلی رفت و در پانزده سالگی به مدرسه اتلواکر، مدرسه دخترانه شبانه روزی در سیمبریک نتیکت، وارد شد.
پس از فارغ التحصیلی از کالج اسمیت، به ویستا (داوطلبان به امریکا خدمت) پیوست. او چند سال بعد را در آتلانتای گرجستان زندگی کرد، و با سازماندهی تعاونی خرید مواد غذایی در پروژه ها­ی هر مسکوني و آموزش در مرکز اولیه مراقبت از کودکان،کار کرد. بعدا در دوره های آموزشی روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی جورجیا ثبت نام کرد. این آغاز زندگی حرف های گزارشگری بود که تا بیش از ده سال آینده ادامه داشت.
 با تولد دخترش، لیزلاز روزنامه نگاری به نوشتن پروژه هایی پرداخت که می­ توانست در خانه هم انجام دهد. درسال 1984،کتاب رقص گربه های اپساپ، اولین رمان کودک او توسط مطبوعات (نهاد) بردبری منتشر شد پس از آن، او شانزده رمان دیگر به چاپ رسانده است.
رمان چهارم او، بعد از ظهر از پری­ ها (باغ کتاب) موفق به کسب جایزه افتخار نیوبری سال 1990 و برای بازی توسط تئاتر کودکان سیاتل در سال 1993 اقتباس شد. همچنان در سراسر ایالات متحده نیز اجرا شد. تولیدات تئاتر داستان نیز در استرالیا و هلند اجرا شده­ اند. رمان های لیزلبرا یک ودکانجایزهان در سنپر میوی ایتالیا، زیلیرن گریفل هلند، و افتخار بهترین کتاب را از انجمن کتابخانه آمریکایی، و افتخارات دیگر دریافت کرده است.

او با همسرش، ریچارد لیزل، در ساحلرود آیلند، که صحنه­ ای از کتاب مرغابی (2006)، صخره­ های گریان (2003) و هنر خونسردی، که برنده جایزه ادلاسکات برای رمان تاریخی سال 2001 شده است، زندگی می­کند.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

ما هر روز یه کتاب رو توی اینستاگرام کتابم کو لایو میگذاریم و بخشی از کتاب رو با هم میخونیم. با هم لایو کتاب اردک سیاه رو ببینیم:

اینم آدرس اینستاگرام کتابم کو :instagram.com/ketabamkoo
به ما سر بزنید

جستجو: کتاب برای نوجوان 11 و 12 و 13 ساله در ژانر داستان | qc5q | کتاب برای نوجوان بالای 14 سال در ژانر داستان | qc6q