اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,200 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کودکانه های بامداد : خروس زری پیرهن پری

کتاب‌ «خروس زری پیرهن پری» نوشته احمد شاملو با تصویرگری فرشید مثقالی در قالب طرح «کودکانه‌های بامداد» برای کودکان گروه سنی «ج» منتشر شده است.

تولید کننده
نشر چشمه لوگوی تولید کننده

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

9786002293817
احمد شاملو
تألیف

این کتاب با موضوع داستان حیوانات، ماجرای سه حیوان شامل خروس زری، پیرهن پری؛ داداپیشی و طرقه را بیان می‌کند که با هم دوست هستند و در یک خانه با هم زندگی خوب و دوستانه‌ای دارند. تا اینکه روباه ناقلایی تصمیم می‌گیرد در اطراف منزل آنها زندگی کند. روباه ناقلا که از ابتدا در اندیشه خوردن خروس زری، پیرهن پری است سعی می‌کند به روش‌های مختلف به خروس نزدیک شود تا بتواند او را شکار کند و بخورد اما دوستان او یعنی طرقه و داداپیشی که از نقشه روباه مکار اطلاع دارند به شدت از دوستشان مواظبت می‌کنند. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «روباهه صبح به صبح وقتی بانگ خروس زری پیرهن پری را می‌شنید، دردش یکی بود هزارتا می‌شد. تو دلش طرقه و پیشی را که باعث ناکامیش بودند نفرین می‌کرد و می‌گفت: طرقه سیاه مثل لجن! اگه بیفتی گیر من یه لقمه خامت می‌کنم خوراک شامت می‌کنم آتیش به جونت بزنه به خون و مونت بزنه! با پیشی زشت بی حیا آتیش به جون گرفته‌ها! نقطه رو رحمتم شدین اسباب زحمتم شدین…» ترکیب شعر و داستان در این کتاب، اثری جذاب و جالب را برای کودکان بوجود آورده‌ است.