اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 2,100 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

سکه ای از آسمان

دختر يازده ساله، پر از چيزهاي غافلگيركننده و ناخوشايند است. او در روياي تابستاني سرشار از بستني خامه‌اي گردويي، شنا و بيس‌بال به سر مي‌برد. اما اوضاع به اين سادگي پيش نمي‌رود....

تولید کننده
نشر افق لوگوی تولید کننده

96 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

300
9789643698195
1394
دوم
جنيفر ال هالم
شهلا انتظاريان
رقعی
ترجمه

معرفی کتاب:

تابستان سال 1953 براي پني، دختر يازده ساله، پر از چيزهاي غافلگيركننده و ناخوشايند است. او در روياي تابستاني سرشار از بستني خامه‌اي گردويي، شنا و بيس‌بال به سر مي‌برد. اما اوضاع به اين سادگي پيش نمي‌رود. اول اين‌كه نمي‌تواند شنا كند چون مادرش مي‌ترسد او بيماري فلج‌اطفال بگيرد. مهم‌تر اين‌كه عموي مورد علاقه‌اش توي اتومبيل زندگي مي‌كند. مادربزرگش هم تا حرف از پدر پني يعني يكي از پسرهايش مي‌شود، گريه سرمي‌دهد. ديگر اين‌كه خانواده‌ي پدري و مادري پني با همديگر حرف نمي‌زنند. از همه بدتر اين‌كه مادر پني مي‌خواهد با شيرفروش ازدواج كند. چه مي‌شود كرد كه گاهي از آسمان به جاي باران مصيبت مي‌بارد. بايد ديد پني چگونه با اين همه دردسر كنار مي‌آيد.
جنيفر ال. هالم (1968) در آمريكا متولد شد و پس از دوره‌ي تحصيلاتش در كالج ديكينسون پنسيلوانيا در تلويزيون مشغول به كار شد و سپس به نويسندگي روي آورد. او تاكنون بيش از 35 كتاب نوشته كه بيش‌تر آن‌ها در فهرست آثار پرفروش نيويورك تايمز قرار دارند. رمان‌هاي او تاكنون سه‌بار موفق به دريافت ديپلم افتخار نيوبري شده‌اند. كتاب سكه‌اي از آسمان در سال 2007 اين جايزه را از آن خود كرد. هالم اكنون با همسر و دو فرزندش در كاليفرنيا زندگي مي‌كند.
_____________________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

جنیفر ال هلم

_____________________________________________________________________________________________________________________

معرفی مترجم:

شهلا انتظاریان

متولد ۱۳۳۹، دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است. او از سال ۱۳۷۹ به شورای کتاب کودک پیوسته است و اکنون نیز در بخش‌های مختلف آن همکاری داوطلبانه دارد.
کار ترجمه و نقد ادبیات کودک را با نشریات مختلفی چون دوچرخه، سه چرخه، کیهان بچه‌ها، سلام بچه‌ها و نیز کتاب ماه کودکان و نوجوان شروع کرده است. اولین کتاب او، قول بچه قورباغه در ۱۳۸۴ توسط انتشارات علمی- فرهنگی چاپ شد. از این مترجم آثار دیگری چون کیسی بینگر(دستان)، پرنده‌ی بی‌آشیان(چشمه)، تصاویر هالیس وودز(پیدایش)، میلیون‌ها(افق)، بیلی پرنده(پیدایش) نیز چاپ شده است و آثاری نیز در انتشارات مختلفی چون ایران بان، چشمه، ققنوس، پیدایش، علمی- فرهنگی و قطره زیر چاپ دارد.انتظاریان دوره‌ی کامل ویرایش در مرکز نشر دانشگاهی را گذرانده و اکنون نیز با چند مرکز نشر در زمینه‌ی ویرایش همکاری می کند.


_____________________________________________________________________________________________________________________

یک مطلب منتشر شده در  رسانه:

یادداشت «شهلا انتظاریان» درباره کتاب «سکه‌ای از آسمان»

شهلا انتظاریان:‌پنی دختری یازده ساله است که سراسر زندگی اش با چیزهایی غافلگیرکننده و گاهی معماگونه و پر رمز و راز گذشته است. او دختری ایتالیایی- امریکایی و ساکن امریکاست. خانواده ی پدری اش از مهاجران ایتالیایی هستند. پدر پنی مرده و او با مادرش زندگی می کند اما با خانواده ی پدری نیز ارتباط دارد.
رمانی تاریخی و مربوط به دهه ی ۱۹۵۰ میلادی است، هنگامی که جهان به تازگی تجربه ی جنگ دوم جهانی را پشت سر گذاشته است و پیامدهای آن حتی بر جامعه ی امریکا که به ظاهر از صحنه ی جنگ دور بوده، سایه افکنده است. کتابی ضد جنگ که به مشکلات جوامع پس از جنگ و وضعیت اقتصادی آن ها و نیز به وضعیت مهاجران و به ویژه آسیب هایی می پردازد که هنگام جنگ به این مهاجران وارد می شود و بی عدالتی های حاکمان نسبت به مردم بی گناهی که دخالتی در جنگ و سیاست های آن ندارند (امریکا و ایتالیا در هنگام جنگ جهانی دوم در دو جبهه ی مخالف هم بودند).
علاوه بر آن مخاطب با دو فرهنگ امریکایی و ایتالیایی آشنا و لزوم ارتباط عاطفی قوی بین افراد خانواده برجسته می شود. اثر با زبانی طنز و صمیمانه به دوستی های صادقانه و خالص نوجوانان می پردازد.
این کتاب برای نوجوانان علاقمند به تاریخ، ورزش بیسبال و نیز برای کسانی که غم از دست دادن والدین را دارند و لازم است با یک والد جدید کنار بیایند و او را بپذیرند، پیشنهاد می شود.
کلمات کلیدی: سکه ای- آسمان-سکه آسمان- سکه ای از آسمان- یه سکه از آسمان-


  • خیلی جالب بود مخصوصا اتفاق هایی ک می افتاد واسش


  • من زیاد از این کتاب خوشم نیومد ینی با سلیقه من جور نبود


  • من زیاد از این کتاب خوشم نیومد ینی با سلیقه من جور نبود


  • توی کتابایی که دوسال پیش خوندم جزو کتابای مورد علاقه ام بود


  • شخصیت کتاب و اتفاقایی که واسش می افتاد رو خیلی دوست داشتم جالب بود


  • شخصیت کتاب و اتفاقایی که واسش می افتاد رو خیلی دوست داشتم جالب بود


  • منم بستنی خامه ای خیلی دوست دارم این کتاب رو هم دوست داشتم