اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 3,900 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو

لوییجی لمونچلو، نابغه‌ی ساخت بازی‌های فکری یک بازی بزرگ و هیجان انگیز طراحی می‌کند. کایل و دوستانش باید نشانه‌هایی که توی کتابخانه‌ است را کنار هم بگذارند و راه بیرون رفتن از کتابخانه را پیدا کنند. کایل و دوستانش به دو گروه تقسیم می‌شوند. آن‌ها برای پیدا کردن راه فرار باید چندین معما را حل کنند و از داستان‌های توی کتاب‌ها کمک بگیرند.

3900039,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

8 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

336
9786008111573
1396
2
کریس گرابنستاین
مژگان ایمانی
رحلی
ترجمه

کایل کیلی، دلقک کلاس است و بیشتر بچه ها او را دوست دارند. او همچنین طرفدار دوآتشه ی همه ی بازی هاست: بازی های تخته ای، بازی های کلامی و مخصوصا بازی های ویدیویی. روزی معلوم می شود که قهرمان کایل، لوئیجی لمونچلو، که عجیب ترین و خلاق ترین بازی ساز جهان به شمار می آید، نابغه ای است که ساختمان کتابخانه ی جدید شهر را ساخته است. کایل با خوش شانسی تمام، به عنوان یکی از دوازده کودکی انتخاب می شود که برای اولین بار، شبی پر از سرگرمی، خوراکی و بازی های مختلف را در کتابخانه خواهند گذراند. اما با فرا رسیدن صبح، درها قفل باقی می مانند. کایل و باقی بچه های درون کتابخانه باید همه ی معماهای اسرارآمیز را برای پیدا کردن راه فرار مخفی حل کنند. در این مسیر، خطرات غیرقابل پیش بینی و زیادی آن ها را تهدید می کند. کریس گرابنستاین در این اثر-که ترکیبی از «چارلی و کارخانه ی شکلات سازی» و «شبی در موزه» است-از حس شوخ طبعی فوق العاده ی خود به بهترین شکل استفاده کرده و داستانی بی نقص با شخصیت هایی عجیب و غریب خلق کرده است.


  • عالي خيلي خوب بود و مرسي از اين سايت متمعا


  • من هر بار که از فروشگاه اینترنتی کتابم کو خرید می کنم نسبت به قبل رضایتم از این فروشگاه بیشتر می شود و همین انگیزه ای می شود که باز هم با خیال راحت و صرفه جویی در زمان خرید کنم.
    عوامل فروشگاه اینترنتی کتابم کو حسابی خسته نباشید.