اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

لئوناردو داوینچی : چه کسی بود؟

لئوناردو داوینچی چه کسی بود؟ عنوان کتابی است از روبرتا ادواردز با ترجمه‌ی مریم صفری که در 96 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1393 به چاپ رسیده است

تولید کننده
فاطمی ( طوطی ) لوگوی تولید کننده

100 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

9789643186821
ربرتا ادواردز
مریم صفری
ترجمه

لئوناردو نقاشی بزرگ بود که قواعد نقاشی را رعایت می کرد و بعد از آن، خودش قواعدی ساخت. انگشتانش جادویی بودند. او تپه ها و دره ها را در پس زمینه ی کار خود چنان محو می کشید که فقط کمی از آن پیدا بود. انگار کوه ها در دوردست با آسمان یکی شده اند. درست به همان شکل که ما کوه ها را می بینیم. آن ها جزییات یا خطوط محیطی مشخصی نداشتند.

در سال 1478، وقتی لئوناردو 26 ساله بود، صحنه ای از عید بشارت را نقاشی کرد. عید بشارت روزی است که فرشته ای بر مریم مقدس نازل شد و به او بشارت داد که پسری به نام مسیح خواهد داشت. در نقاشی لئوناردو، مریم مقدس، لباسی مخصوص زنان آن زمان را به تن دارد و در باغی نشسته است که دور تا دورش دیوار است. منظره ی پس زمینه، بسیار شبیه تپه های وینچی است. تصویر بسیار آرامش بخش و در عین حال، پر از احساس است.

ما هر روز یه کتاب رو توی اینستاگرام کتابم کو لایو میگذاریم و بخشی از کتاب رو با هم میخونیم. با هم لایو کتاب لئوناردو داوینچی رو ببینیم:

اینم آدرس اینستاگرام کتابم کو :instagram.com/ketabamkoo
به ما سر بزنید

  • برچسب های مرتبط: