اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 8,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

مجموعه کارآگاه کرگدن در باغ وحش مرموز

شما می توانید این مجموعه 6 جلدی را با تخفیف 10 درصد تهیه نمایید.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

10 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

1396
پیلار لوثانو و آلخاندرو رودیگث
کژوان آبهشت
رقعی
ترجمه
8 تا 11

معرفی کتاب:

هرکسی رویای شغلی را در سرش دارد. بعضی‌ها دوست دارند پزشک، خلبان، مهندس، معلم یا ... شوند. بعضی‌ها هم که عاشق ماجراجویی و راز و معما هستند رویای کارآگاه یا پلیس شدن را در سر می‌پرورانند. کارآگاه کرگدن یکی از آن‌هایی‌ست که نمی‌گذارد هیچ اتفاقی از زیر دستش در برود و خیلی زود دل به ماجرا می‌زند و سرنخ معماها را پیدا می‌کند.

کارآگاه کرگدن در یک باغ وحش زندگی می‌کند. شاید فکر کنید باغ وحش آرام‌ترین و بی‌دردسرترین جایی‌ست که حیوانات در آن زندگی می‌کنند. اما باغ‌وحشی که کارآگاه کرگدن و همسایه‌هایش در آن زندگی می‌کنند یک فرق اساسی دارد. در این باغ وحش همیشه یک ماجرای مرموزی اتفاق می‌افتد که باعث می‌شود کارآگاه کرگدن دست به کار شود تا این ماجراها را حل کند. کارآگاه کرگدن با این که باهوش است خیلی‌ی‌ی‌ی‌ی کُند است. در عوض یک دستیار زبل دارد به اسم «طوطی پلیسه».

طوطی پلیسه درباره‌‌ی خودش می‌گوید: «اگر کمک‌های من نباشد کرگدن چه طور می‌تواند تخقیقاتش را انجام بدهد؟» حق با اوست. آنقدر تر و فرز است که می‌تواند قایمکی به هر سوراخ‌سنبه‌ای سرک بکشد، تماشا کند، گوش کند، جاسوسی کند...

البته دوتا عیب هم دارد، حواس پرت و کم‌صبر و تحمل است؛ برای همین همه‌ش هیجان‌زده می‌شود چون کار کارآگاهی حسابی هیجان‌انگیز است.

یک فیل گم شده است؟ غذای شیرها را دزدیده‌اند؟ سگ‌های آبی را مسموم کرده‌اند؟ خرس‌های پاندا را رنگی کرده‌اند؟ توی استخر خون ریخته؟ برای شغال نامه‌های تهدیدآمیز فرستاده‌اند؟ چه کسی برای شترمرغ تله کار گذاشته؟ چه کسی شب‌ها فلامینگوها را می‌ترساند؟ هوم... همه‌ی این‌ها از اسرار این باغ‌وحش هستند.

می‌خواهید این پرونده‌ها را حل کنید؟ پس معطلش نکنید و بیایید پیش کارآگاه کرگدن. او توی قفس سوم باغ وحش نشسته است، توی حمام گِل‌اش. راستی! یک قانون نانوشته درباره کرگدن‌ها «هیچ چیز مثل یک حمام داغ و گلی حال یک کرگدن شکوهمند را جا نمی‌آورد!»

____________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

پیلار لوثانو

در شهر بِنابِنته در اسپانیا به‌دنیا آمده و در شهر سابادی بزرگ شده است و سال‌هاست که در شهر مادرید زندگی می‌کند. او نه‌فقط نویسنده‌ی کتاب‌های کودکان که روزنامه‌نگار هم هست. اولین کتاب کودک خود را در سال ۱۹۹۶ نوشت و از آن موقع کار اصلی‌اش نوشتن برای بچه‌هاست. کتاب‌های خانم لوثانو آن‌قدر قشنگ هستند که خیلی‌هایشان جایزه‌های ادبی برده‌اند و تعداد زیادی از آن‌ها به زبان‌های دیگر هم ترجمه شده است.

____________________________________________________________________________________

معرفی مترجم:

کژوان آبهشت

ساعت پنجِ عصرِ ۲۳ تیرماه به دنیا آمد. هوا آن‌قدر گرم بود که خودش فکر می‌کند از همان موقع شیفته‌ی هوای خنکِ شب و خلوتی و سکوتش شد. این کتابخوان و فیلم‌بینِ شب‌زی وقتی همه می‌خوابند و همه‌جا ساکت می‌شود، تازه می‌رود سراغ کتاب‌ها، فیلم‌ها و آلبوم‌های موسیقی‌اش. آن‌قدری که در شب‌ فیلم دیده و کتاب خوانده و موسیقی گوش داده، یعنی آن‌قدری که در شب زندگی کرده، توی روز زندگی نکرده!

شب که می‌شود و همه می‌خوابند، کژوان آبهشت تازه سفرهای دور و درازش را به جاهای مختلف دنیا شروع می‌کند. اصلاً از سرِ همین علاقه به سرزدن به گوشه‌کنارهای دنیاست که رفته و انگلیسی و اسپانیایی یاد گرفته و الان هم دارد آلمانی می‌خواند. اگر جلوی او را نگیرند دوست دارد همین‌طور تا آخر عمرش زبان‌های مختلف را یاد بگیرد!

او همیشه از خودش می‌پرسد نکند به ساعتِ جای دیگری از دنیا زندگی می‌کند؟ ولی فعلاً که راهی برای مطمئن‌شدن از این بابت ندارد و خنکا و خلوت و سکوت شب را هم خیلی دوست دارد پس همین‌طوری به ترجمه‌کردن و خواندن و دیدن شبانگاهی ادامه می‌دهد تا ببیند شب‌های بعدی چه پیش خواهد آمد ...

____________________________________________________________________________________

معرفی تصویرگر:

کلاودیا رانوچی

در رُم متولد شده و چند سالی است که در مادرید، پایتخت اسپانیا، زندگی می‌کند. او در دانشگاه هنر شهر اوربینو در ایتالیا طراحی و تصویرسازی خوانده است. او به‌جز طراحی و تصویرسازی فعالیت هنری خودش را هم در گالری خودش که در سال ۱۹۹۸ تأسیس کرده ادامه می‌دهد.

خانم رانوچی با تعدادی از بزرگ‌ترین ناشرهای کشور اسپانیا کار کرده است. در سال ۲۰۱۴ با ناشرهای آمریکایی هم وارد کار شده است.

خودش که معتقد است هنرمندی سرزنده، بانشاط و همیشه درحال‌جست‌وجو است و از پیداکردن راه‌های جدید برای انجام کارها لذت می‌برد.

 ____________________________________________________________________________________

جستجو:کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر مجموعه داستان|qc4a|کتاب برای نوجوان 11 و 12 و 13 ساله در ژانر مجموعه داستان|qc5a|کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر ماجراجویانه|qc4p|کتاب برای نوجوان 11 و 12 و 13 ساله در ژانر ماجراجویانه|qc5p|کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر پلیسی معمایی|qc4b|کتاب برای نوآموز 8 و 9 و  10 ساله در ژانر طنز و سرگرمی|qc4c|کتاب برای نوجوان 11 و 12 و 13 ساله در ژانر پلیسی معمایی|qc5b|کتاب برای نوجوان 11 و 12 و 13 ساله در ژانر طنز و سرگرمی|qc5c