اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 2,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسم من میناست و عاشق شبم وقتی شب ها دنیا تو خوابه، همه چیز ممکن می شه

کی گفته هر کتابی باید داستانش را روی یک خط مستقیم کسل کننده تعریف کند؟ کلمات باید پرسه بزنند و این طرف و آن طرف بپلکند. باید مثل جغدها پرواز کنند و مثل خفاش ها بپرند و مثل گربه ها یواشکی راه بروند. باید زمزمه کنند و جیغ بکشند و برقصند و آواز بخوانند.

تولید کننده
ایران بان لوگوی تولید کننده

8 قلم

برای خرید، هم می‌تونی اینترنتی سفارش بدی. هم می‌تونی در ساعات اداری با شماره 17 - 88996316 تماس بگیری و تلفنی سفارش بدی. بجز این، می تونی در تمام 24 ساعت شبانه روز به صورت SMS یا پیامک و تلگرام و واتس‌اپ هم به شماره 09212048692 پیام بدی. ما سریع برات می‌فرستیمش

372
9786001880629
دیوید آلموند
مریم رفیعی
رقعی
ترجمه
نوجوان

این رمان شرح وقایع روزانه زندگی دختر نه ساله ای است که پدرش را در کودکی از دست داده و همراه مادرش زندگی می کند. این کتاب که به شکل دفتر خاطرات نوشته شده مانند تک گویی درونی افکار، احساسات، رویاها و ترس های اوست و شرح مشاهدات و سوالات مینا درباره شگفتی ها و عجایب دنیای اطرافش با زبانی ساده و در عین حال عمیق خواننده را مجذوب خود می کند. این رمان زیبا، اندیشمندانه، شگفت انگیز و سرشار از امید است و نویسنده اش آن قدر ماهرانه صدا و افکار مینا را منعکس می کند که خواننده احساس نمی کند این رمان اثر مردی میانسال است که تظاهر می کند نه سال دارد.


  • اسم من مینا است و یکی از دوستان خوبم این کتاب به من هدیه داده. خیلی داستان کتاب رو دوست داشتم.

    • برچسب های مرتبط: