اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

از دوازده انگشت نکبتی اش

کتاب از دوازده انگشت انگشت نکبتی‌اش، کتابی متفاوت با موضوع داستانی است که از همان ابتدا خواننده را به سرعت با خود همراه می کند. آوای سیزده ساله، کله‌شق و یک دنده و بی ادب است. البته خودش اصرار دارد که بی‌ادب به نظر برسد. او از خانه فرار کرده و فکر می‌کند بی‌ادب بودن یعنی باحال و قوی بودن!

برای خواندن بخش‌هایی از کتاب به توضیحات بیشتر مراجعه کنید:

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

87 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

198
9786008025405
1395
اول
اعظم مهدوی
آمنه رستمی
رقعی
تألیف
نوجوان

"چیزی از لای شکاف دیدم که همه تنم یخ کرد. پشت دیوار هیچی نبود. یعنی بود اما شبیه هیچی بود. زمین خیلی بزرگی کنده بود، شاید اندازه ی زمین فوتبال. خیلی گود و ترسناک بود. انگار دریاچه یا حتی دریایی بود که خالی اش کرده بودند. معلوم نبود سعید برای چی من را آنجا برد. سرم گیج می رفت. اینجا کجاست؟ چرا انقدر گرمه؟"

"متنفرم از خِرت‌خِرت پفک‌خوردنت روی آن مبل و صدای بلند سریال‌های آشغالی که می‌بینی و اینکه حتی نمی‌پرسی من کجام. حتماً فکر می‌کنی به قول خودت کَپه‌ی مرگم را گذاشته‌ام و ریخت نکبتم را نمی‌بینی. می‌دانم وقتی بیایی و نامه‌ام را بخوانی سرت از درد منفجر می‌شود. برای همین قرص‌های مُسکِنت و چای گل‌گاوزبان را برمی‌دارم. همه را خالی می‌کنم تو چاه توالت. خواستی از آنجا بردار. خوشحالم این‌قدر فضولی که بیایی ببینی این کاغذ چیست روی تلویزیون. خود حواس‌پرتت هم نبینی، پسرهای تُخست حتماً برش می‌دارند و با صدا..."

بی‌ادبی او تنها به اینجا ختم نمی‌شود. کسی به او جرات بی‌ادب بودن و فرار از خانه داده است. یک خانم خپل با آن خانوم لیفی‌اش. همان که توی عکس بچگی‌های آواست. و با آن همه انگشتش! آوا خودش می‌گوید. می‌گوید اگر خپل را نمی‌دید شاید هیچ‌وقت از خانه فرار نمی‌کرد. آوا به دنبال خانم خپل به جست‌وجوی چیزی می‌رود و در نهایت شاید از جایی دیگر سردربیاورد. مثل سفر کریستف کلمپ که برای کشف شرق رفت و در عوض غرب را کشف کرد.

این کتاب متفاوت بهترین هدیه برای نوجوانان 12 الی 17 سال است. 

جستجو: qc6c | کتاب برای نوجوان بالای 14 سال در ژانر طنز و سرگرمی | qc6p | کتاب برای نوجوان بالای 14 سال در ژانر ماجراجویانه |

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک و نوجوان | خرید اینترنتی کتاب داستان کودک | بهترین کتاب برای 14 ساله ها


  • این کتاب ازلحاظ کیفیت چاپ عالیه ولی محتوای سردرگم وپیچیده ،خشکی روداره که بعداز خوندن درزمان خیلی کوتاهی از یاد میره و موندگار نیست.
    درضمن از اواسط داستان به بعد دیگه آدم حصله خوندن کتاب رو ازدست میده.


  • طارمی جان بخر کتاب خوبیه برای این سن یعنی بین 12 تا 17 سال قبلش خودت یه بار بخون تا بعد بشینی با بچت دربارش حرف بزنی و نکات اخلاقیشو بکشی بیرون داستان اتفاقا اموزندست و داره می گه که نباید بی ادب بود و بی ادب بودن باعث طرد شدن از طرف بقیه می شه


  • منم وقت یه بخش از کتاب رو که خوندم حس کردم مناسب نیست این کتاب چی کار کنم؟ بخرم؟


  • من خوشم نیومد به نظرم باید ادبیاتش جور دیگه ای باشه به درد نوجوان نمی خوره بچه های امروزی چاییه معطل قندن


  • درسته که از الفاظ بد استفاده شده ولی محتوای کتاب جوریه که در اخر خواننده می فهمه چی درسته چی بد .


  • کتاب موضوع خیلی خوبی داره ولی پیشنهاد می کنم دست بچه ندینش و خودتون بخونید براش :))


  • من این کتاب رو هفته پیش از کتابم کو خریدم. و تو کلاسم داستانش رو خودم برای بچه ها تعریف کردم. اتفاقا کتاب خوب و آموزنده ای بود