اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 3,300 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

انگار 12 و 3/4 ساله بودن بس نبود که حالا مادرم هم می خواهد نامزد ریاست جمهوری شود!

کتاب انگار 12 و 3/4 ساله بودن بس نبود که حالا مادرم هم می‌خواهد نامزد ریاست‌جمهوری شود! درباره آماده شدن یک مادر برای انتخابات ریاست جمهوری و دغدغه‌های دخترش است. از آنجا که مادر ونسای دوازده‌ساله، فرماندار فلوریدا، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا است، او علاوه بر این‏‌ها باید با تنهایی و ترس‏‌های خیلی حقیقی هم سر‌و‌کله بزند. همه‌چیز کمک می‌کند تا ونسای بزرگ شود و تصمیم‌های بزرگ بگیرد.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

76 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

314
9786008025818
1395
اول
دونا گفارت
مهتاب محجوب
ترجمه

"دلایلِ اینکه مامان نباید نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری شود:۱- من بسیار بیشتر از آنچه باقی مردم بهش نیاز دارند، به او نیازمندم، حتی بیشتر از آن یارویی که خانواده‌اش گرسنه و سرمازده بودند.۲- مامان مجبور خواهد شد با یک میلیون نفر دست بدهد و ممکن یک مریضی وحشتناک بگیرد، مثل همان‌که برای رییس‌جمهور سریال ِ ۲۴ اتفاق افتاد.۳- الان که دقیقاً بدترین قیافه را دارم، عکاس ها برای عکس گرفتن از من صف کشیده‌اند. مامان نمی‌تواند صبر کند تا من این مرحله‌ی ناجور را رد کنم بعد نامزد ریاست‌جمهوری شود؟"

ونسا نسبت به دیگر دختران همکلاسی‌اش از نظر رشد جسمی عقب است و از بدن و قیافه‌اش ناراضی است برای همین اعتماد به‌ نفس زیادی ندارد و فکر می‌کند دست و پا چلفتی است. در چنین شرایطی که او به مادرش نیاز دارد، مادرش حسابی درگیر آماده کردن خود برای ریاست جمهوری است.

اما مشکل تنها نبودنِ مادر نیست. او از مخالفان حمل اسلحه، طرفدار حفظ محیط‌ زیست و صلح است، مخالفان و دشمنان زیادی دارد. با نامزد شدن مادر برای ریاست جمهوری، ونسا نامه‌های تهدید کننده‌ای در کمد مدرسه‌اش پیدا می‌کند که نویسنده نامه از ونسا خواسته است که مادرش را متقاعد کند از نامزدی ریاست جمهوری کناره گیری کند و   او و مادرش را به مرگ تهدید کرده‌ است.

ونسا که پدرش را چند سال پیش از دست داده است نمی‌خواهد مادرش را هم از دست بدهد؛ اما مادر به خاطر هدفی که دارد حاضر نیست دست از مبارزه بکشد زیرا معتقد است که «شجاعت وقتی است که می‌ترسی اما اعتقاد راسخ داری که کاری را که درست است انجام می‌دهی.»

او همچنین به این سخن بنجامین فرانکلین اعتقاد دارد که «کسانی که از آزادی‌های اولیه می‌گذرند تا کمی امنیت موقت به دست آورند، نه استحقاق آزادی دارند نه امنیت.»

مادر در یکی از سخنرانی‌هایش مورد سو قصد قرار می‌گیرد اما ونسا مادرش را نجات می‌دهد و خود زخمی می‌شود. مادر تصمیم می‌گیرد که کناره‌گیری کند اما این بار ونسا مانع او می‌شود.

ونسا با خود در کشمکش است؛ او باید تصمیم‌های سختی درباره آینده خودش، مادرش و کشورش بگیرد و با مادر و رجینالد پسر خوشتیپ اما بی‌اخلاق همکلاسی‌اش هر یک به گونه‌ای در کشمکش است.

داستان به رشد اجتماعی مخاطب کمک می کند و مسئولیت اجتماعی را به عنوان یک ارزش مهم می‌داند و تعریفی زیبا از شجاعت ارائه می دهد.

کتاب انگار ۱۲ و ۳/۴ ساله بودن بس نبود که حالا مادرم هم می خواهد نامزد ریاست جمهوری شود! برنده جایزه سید فلاشمن است که به داستان‌های خنده‌دار تعلق می‌گیرد. این کتاب، بهترین هدیه برای گروه سنی 12 الی 18 سال است.

درباره نویسنده کتاب انگار 12 و 3/4 ساله بودن بس نبود که حالا مادرم هم می‌خواهد نامزد ریاست‌جمهوری شود!

دونا گفارت نویسنده این کتاب می‌گوید: بعد از سال‌ها کرمِ کتاب بودن، نویسندگی را انتخاب کرد. وقتی کوچک بود، دوست داشت با دوچرخه‏ی بنفشش برود کتابخانه‏ و سبد دوچرخه‌اش را از کتاب‌ پُر کند. اولین داستانش درباره‌ی مرگ یک اسب بود، بعد از دانشگاه با یک مرد فوق‌العاده ازدواج کرد و دو پسر دارد که حالا از او هم بلندترند. سال‌ها در شرکت تولید کارت‌‌تبریک ویراستار بود و برای ناشران کتاب کودک می‌نوشت. الان همراه خانواده، گربه و سگش در آمریکا زندگی می‏کند. حالا کتاب‌های او روی قفسه‌ی همان کتابخانه‌ای جا خوش کرده‌اند که او در کودکی می‌رفت آنجا. دونا عاشق وقت‌گذرانی با خانواده، سرزدن به کتاب‌فروشی‌ها، دوچرخه‌سواری و سفر، البته نوشتن و نوشتن است. کتاب‌های او موقعیت‌های دشوار و کمیکی را نشان می‌دهند که خلاقیت کودکان و نوجوانان در مواجهه‌ با این موقعیت‌ها امکان بروز می‌یابد. کتاب‌هایش برنده‌ی جایزه‌های بسیاری شده‌اند. این کتاب اولین کتاب اوست که به فارسی ترجمه می‌شود و جایزه‌ی سید‌ فلاشمن برای کتاب‌های خنده‌دار را از آنِ خود کرده ‌است.

مهتاب محبوب، مترجم این اثر در توصیف حرفه‌ی کاری خود می‌گوید:

از بچگی جدی بودم. حالا چی شده با این روحیه، اولین ترجمه‌ام حسابی بانمک از آب دراومده، از عجایب روزگاره. خاطره‌ی معروف کودکی‌م کتاب‌دزدی توی سن چهار‌سالگیه. کلاس پنجم و رؤیای فضانورد شدن به‌خوبی یاد می‌آد. بعدها زمینِ روبه‌روم دیدنی‌تر ‌شد و رؤیای فضا دورتر. کتاب‌ها هزارتوهایی برام می‌ساختند که از هر فضایی دورتر، اما واقعی‌تر بود. زندگی‌نامه‌ی آدم‌های بزرگ رو که می‌خوندم، همه‌ش فکر می‌کردم من تا سن اون‌ها چقدر وقت دارم. حالا که سی‌و‌سه ساله‌م، دلم نمی‌خواد چشمم به اون زندگی‌نامه‌ها بخوره، بس‌که بیشتر اون سن‌ها رو رد کرده‌م. سال‌های زیاد نوشتن برام چیزی بود خواستنی و دور، فکر می‌کردم نویسنده‌ها موجودات عجیب‌غریبی‌اند. اما بعد برام راهی جز ترجمه کردن باقی نموند. دیگه پشتِ هم می‌نویسم و دنبال صدایی‌ام که آشوب‌ توی کله‌ی من رو بیرون بکشه. دوست دارم نوشته‌هام راه دختر‌کوچولوها رو برای رسیدن به رؤیاهاشون هموارتر کنه. راستی، اگه شما از اون‌هایی هستید که دوست دارند زودتر بزرگ شوند، باید بگم من هم از اون‌هام که کاملاً بهتون حق می‌دن.

ویدئوی معرفی کتاب انگار 12 و 3/4 ساله بودن بس نبود که حالا مادرم هم می‌خواهد نامزد ریاست‌جمهوری شود! را ببینید:

کلمات کلیدی: ریاست جمهوری، نامزد ریاست جمهوری، 12 و 3/4 ساله بودن، مامانم می خواد رئیس جمهور بشه،


  • سلام میشه یه مقدارروی کتاب هاتون تخفیف بذارین من عاشق کتابم وبااین اوضاع نمیتونم کتاب هایی که دوست دارموخریداری کنم


  • چجوریه یه نفر توضیح میده؟


  • من این کتاب رو خیلی دوست داشتم، اینکه یه دختر نوجوان با مادرش در این کتاب رو به رو می شه خیل نکات اموزنده رو یاد می ده


  • ترجمه ی خوبی داره، کتابش هم تم بزرگسال داره ولی کودک به راحتی می تونه باهاش ارتباط برقرار کنه


  • من این کتاب رو برای خواهرم خریدم، کتابیه که می شه دربارش حرف زد. چون داستان روان و خوبی داره


  • کتاب خیلی خوبی بود خیلی هوشمندانه نکات آموزنده ی خوبی رو می گه


  • کتاب جالبی بود به نظرم چون خیلی راحت می شه همزاد پنداری کرد. داستان روان و راحتی داره توصیه می کنم شما هم بخونید.


  • وااای عالی بودد باحال ترین کتابی که تا الان خوندم.


  • بد نبود


  • این کتاب خیلی باحاله، من خیلی دوست داشتم این کتابووووو ... پیشنهاد میدم شما هم حتماً بخونید.