اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 3,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جلد اول مجموعه داستان یاغی شن ها : یاغی شن ها

هرچه نزدیک‌تر می‌شدم، جمعیت بیشتر می‌شد، مانند لاشخورهایی که دور لاشه‌ی تازه‌ای جمع می‌شوند. دو مرد، مردی دیگر را، که از بینی‌اش خون می‌آمد، به دیوار چسبانده بودند و مرد دیگری پشت‌سرهم مشت‌هایش را حواله‌ی صورت او می‌کرد. دختری از پشت پنجره حرف‌هایی می‌زد که حتی فروشنده‌های دوره‌گرد هم از شنیدنش خجالت می‌کشیدند.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

95 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

288
9786008869399
1397
1
آلوین همیلتون
حامد شانکی
رقعی
ترجمه

موجودات فانی بر سرزمین میراجی حکومت می کنند، اما موجودات افسانه‌ای هنوز در بیابان‌های وحشی اطراف و مناطق دورافتاده‌ی میراجی پرسه می‌زنند و حتی شایعه شده است که جن‌ها جایی در این سرزمین جادو می‌کنند. برای انسان‌ها اینجا سرزمینی بی‌رحم است، به‌خصوص برای فقرا، یتیمان و زنان؛ و «امانی» هرسه‌ی این‌هاست. او تیراندازی ماهر است، اما هنوز نتوانسته به هدفی خارج از «داست‌واک» شلیک کند و راه فراری از این شهر بیابد، شهری کوچک در سرزمین میراجی که او در آن محکوم به مرگ یا ازدواج اجباری است.
امانی به دنبال راه فرار است و پسر مرموزی که هنگام مسابقه‌ی تیراندازی با او آشنا می‌شود، این فرصت را به او می‌دهد؛ پسری که شاید فرشته‌ی نجات او باشد. امانی هیچ‌وقت تصور نمی‌کرد که همراه با یک فراریِ تحتِ تعقیب و سوار بر اسبی افسانه‌ای از داست‌واک بگریزد و به دلِ بیابان بزند، بیابانی که پیش از آن، فکر می‌کرد آن را خوب می‌شناسد...

در بیابان است که امانی حقایقی باورنکردنی را درباره‌ی خودش کشف می‌کند و در بیابان است که عشق سرزده از راه می‌رسد...


  • سلام‌به‌همه‌ی‌عزیزانی‌که‌این‌کتاب‌را‌خوانده‌اند.به‌نظر‌من‌این‌کتاب‌با‌ارزش‌ترین‌و‌البته‌‌با‌تمام‌وجودم‌میتوانم‌بگویم‌بهترین‌و‌زیبا‌ترین‌کتابی‌است‌که‌در‌تمام‌ جهان وجود دارد.‌من‌از‌ته‌وجودم‌آرزومند‌هستم‌که‌جلد‌دوم‌این‌جوار‌به‌زودی‌زود‌منتشر‌شود.


  • خیلی خوب بود به جرات می‌توانم بگم جز یکی از بهترین کتابایی بود که خوندم


  • یاغی شن‌ها من شنیده بودم خیلی ترسناکه کتابش ولی اصلا ترسناک نبودش. هیجان انگیز و یه ذره هم وحشت داره ولی ترسناک نیستش. منتطرم شماره 2 چاپ بشه و بخرمش.


  • ممنون از کتاب خوبتون


  • من اول جذب جلد کتاب و تصویر اون شدم. ولی بعد از خوندن داستان واقعا خوشم اومد.


  • سلام و عرض خسته نباشید به شما و همه دوستان عزیزی که فرهنگ مطالعه و کتابخوانی رو گسترش می دید. من شخصیت اول داستان رو خیلی دوست دارم. فقط امیدوارم هرچه زودتر جلد دوم کتاب چاپ بشه.


  • سلام ممنون از کتاب خوبتون من کتاب یاغی شن ها رو امسال از نمایشگاه کتاب تهیه کردم و واقعا از خوندنش لذت بردم این کتاب برای گروه سنی جوان مناسبه. رمانی سرتاسر هیجان و ماجراجویی. واقعا از این که همچین کتابی رو مطالعه می کنم خیلی خوشحالم.می تونم بگم از داستانایی که خواننده بدون اینکه متوجه بشه غرق در داستان و درگیر تمام هیجانات اون میشه.فقط یک کلام فوق العاده است.