اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 3,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ته جدولی ها : راز داور های خواب آلود

آن‌ها یک تیم فوتبال دبستانی هستند. البته تا قبل از اینکه کسی بخواهد تیمشان را منحل کند همیشه تهِ تهِ جدول بودند. اما حالا با هم پیمان بسته‌اند که تا عمر دارند با هم بازی کنند و هیچ‌چیز از هم جدایشان نکند. این تازه اول راه است. کلی ماجرا در انتظار این تیم همدل و همراه است که اگر نخوانید از دستتان رفته.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

7 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

296
9786008869870
1397
1
روبرتو سانتیاگو
سعید متین
رقعی
ترجمه

تیم فوتبال سوتوآلتو. یک تیم ته‌جدولی. قعرنشینِ بلامنازعِ لیگ نونهالان. فقط سه تا بازی تا آخر فصل مانده و اگر بچه‌های تیم به خودشان نیایند و حداقل یکی از این بازی‌ها را نبرند، سقوط می‌کنند. فقط سقوط می‌کنند؟ نه! تیمشان کلاً سربه‌نیست می‌شود! چرا؟ چون انجمن اولیا می‌گوید فوتبال‌بازی‌کردن برای آدم نان و آب نمی‌شود و تصمیم گرفته اگر تیم برود دسته‌دو، منحلش کنند و به‌جایش کلاس موسیقی یا یک چیز دیگر بگذارند.

پس اوضاع وخیم‌تر از این حرف‌هاست. برای همین، ته‌جدولی‌ها با هم پیمانی می‌بندند: قول می‌دهند نگذارند تیم از هم بپاشد و تحت هر شرایطی کنار هم فوتبال بازی کنند، چون همه‌شان عشق‌فوتبال‌اند و فوتبال را به همه‌جور کلاس و برنامه‌ی دیگری ترجیح می‌دهند. می‌خواهند یکی از بازی‌های باقی‌مانده را ببرند و تیمشان را از خطر نابودی نجات بدهند.

ولی اوضاع به آن سادگی‌ها که خیال می‌کردند، نیست. یک اتفاق باورنکردنی همه‌ی برنامه‌هایشان را به هم می‌ریزد: توی بازی‌هایشان، و وقتی تیمشان دارد خوب بازی می‌کند و سوارِ بازی است، داور وسط بازی توی زمین خوابش می‌برد! و اوضاع خراب می‌شود.

چطور همچین چیزی ممکن است؟

خواب‌رفتن داور وسط بازی از آن اتفاق‌هایی است که توی تاریخ فوتبال سابقه نداشته. آن‌هم نه فقط توی یک بازی. چند تا بازی پشت‌سرهم!

آیا توطئه‌ای در کار است؟

آیا عده‌ای می‌خواهند سوتوآلتو نیست‌ونابود بشود؟

نه! نباید دست روی دست گذاشت تا بقیه هر کاری دلشان خواست بکنند! بچه‌ها تصمیم می‌گیرند ته‌وتوی قضیه را دربیاورند و بفهمند کی پشت این ماجراست. برای همین یک گروه تجسس راه می‌اندازند و می‌روند توی دل ماجرا.

به خیلی‌ها شک می‌کنند: رئیس سازمان لیگ، رئیس انجمن اولیا، داورها، مربی‌های حریف، حتی مربی‌های خودشان.

ولی کی داورها را خواب کرده؟

چرا همچین کاری کرده؟

آیا ته‌جدولی‌ها بالاخره می‌توانند پرده از راز داورهای خواب‌آلود بردارند؟

آیا می‌توانند یکی از بازی‌ها را ببرند و تیمشان را، هم از خطر سقوط و هم از خطر نابودی نجات بدهند؟

جواب همه‌ی این سؤال‌ها را توی جلد اول از مجموعه‌ی ته‌جدولی‌ها پیدا می‌کنید.

ته‌جدولی‌ها، مجموعه‌ای است برای بچه‌های عشق‌فوتبال و عشقِ‌ماجرا!

نوشته‌ی نویسنده‌ی اسپانیایی، روبرتو سانتیاگو و با تصویرهای انریکه لورِنسو.

 

ما هر روز یه کتاب رو توی اینستاگرام کتابم کو لایو میگذاریم و بخشی از کتاب رو با هم میخونیم. با هم لایو کتاب  ته جدولی ها است رو ببینیم:

اینم آدرس اینستاگرام کتابم کو :instagram.com/ketabamkoo
به ما سر بزنید


  • اين بهترين كتاب توي عمرم بود


  • این بهترین کتابی بود که خوندم. واقعا داستان جالبی و خوبی داره. کیفیتش هم، هوپاست دیگه، عالیه عالی. اگه مشکل با قیمتش ندارین به همه و بخصوص نوجوانان توصیه میشه


  • سلام. کتاب خیلی خوبیه و به همه پیشنهاد میکنم بخونن