اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 2,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

زنان پیشرو / داستان‌هایی برای دختران ایران

فهیمه از بچگی عاشق پروازکردن بود. تابستان‌ها با خواهر و برادرهایش، با چسب سریش و کاغذ بادبادک می‌ساخت و از پشت‌بام پروازش می‌داد. متوجه شد که مرکز آموزشِ فنون خدمات هوایی تهران، امتحان ورودی گذاشته و دانشجو می‌گیرد. چون دوست داشت درس بخواند، امتحان داد و با نمره‌های خوبی قبول شد و در دوره‌های خلبانی شرکت کرد. چند سال بعد فهیمه اولین زن مهندس پرواز در ایران شد.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

38 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

116
9786222041014
1398
1
الهام نظری، گلچهره سهراب و جمعی از نویسندگان
وزیری
تألیف

داستان چیه؟

قصه‌ها مهم‌اند، آدم خودش را در قصه‌های دیگران جستجو می‌کند . شنیدن داستان زندگی کسانی که به نوعی شبیه ما هستند به تصور ما از زندگی آینده‌مان شکل می‌دهد و البته تاثیر این قصه‌ها در کودکی و نوجوانی بیشتر است .
چندی پیش متوجه شدیم در خارج از ایران کتابی منتشر شده که قهرمان‌هایش زنانی هستند خود ساخته، زنانی که دررشته‌های مختلف حرفه‌ای کارهایی فوق‌العاده انجام داده بودند.حس کردیم همان کتابی است که باید در دوران کودکی‌مان برایمان می‌خواندند. ولی با خود گفتیم این همه زن توانا و موفق در ایران هستند که در همین خاک به دنیا آمدند و بزرگ شده‌اند و در همین شرایط کارهای بزرگی انجام داده‌اند پس چرا داستان زندگی آنها را برای دخترانمان ننویسیم که هر شب قبل از خواب یکی از آن‌ها را بخوانند و به جای منتظر ماندن برای شاهزاده قصه‌ها رویای فتح قله‌‎ها را به دست خودشان را بسازند .


  • کتاب خیلی خوب بود، امیدوارم کتاب هایی با این مضمون بیشتر چاپ کنید.


  • تمام دوستام تعجب کردن وقتی دیدن که دارم از نمایشگاه کتاب زنان پیشرو میخرم. زن و مرد نداره، خوندن داستان موفقیت آدما برای هممون خوبه. شما هم بخونید.


  • سلام دوستان
    من خیلی همیشه دنبال یه همچین کتابی بودم و وقتی تبلیغ کتاب زنان پیشرو رو دیدم داشتم از شادی بال در میاوردم. ممنونم از کتابم کو


  • سلام من این کتاب و از نمایشگاه کتاب تهیه کردم واقعا عالی بود