اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 800 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بوسه هایی برای بابا

"بوسه هایی برای بابا" داستانی فانتزی و تصویری است که به موضوع خواباندن کودک با بازی و عشق پدرانه می پرازد. شخصیت اصلی بچه خرسی است که مثل همه ی بچه های کوچک نمی خواهد بخوابد. بهره بردن از شگرد بازی با کودک و آماده کردن او برای خواب از روش های تربیتی درستی است که داستان به آن پرداخته است.

تولید کننده
میچکا لوگوی تولید کننده

9 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

24
9789640706923
1397
7
فرانسس واتس
مینا پورشعبانی
خشتی
ترجمه

بعضی از داستان های کودکان فقط برای کودکان نیستند. این داستان ها همان قدر که برای کودکان جذاب و احتمالا مفیدند، برای بزرگ تر ها هم چیزی دارند. بوسه هایی برای بابا از این کتاب هاست. این کتاب به ما، به عنوان بزرگتر، می آموزد که چگونه رابطه ی خود را با  بچه های مان تنظیم کنیم. نه که خیال کنید اصولی را برمی شمارد یا نکته هایی یادمان می دهد و هم چون معلم یا روان شناس یا مشاور به ما درس می دهد. این کتاب، با بیان داستانی، روی قلب ما دست می گذارد و آن را تکان می دهد.

وقت خوابیدن بچه خرس است و او، مثل خیلی از بچه های زیر سه، چهار سال، موقع خوابیدن، بد اخلاقی می کند و بهانه می گیرد. راستی موقعی که بچه ها بهانه می گیرند، چه کار باید کرد؟ این کتاب شاید اصلا نمی خواهد به این سوال جواب بدهد، اما می توانیم جواب این سوال را از رفتار بابا خرسی استنباط کنیم.

راهی که بابا خرسی در برابر بهانه های بچه خرس انتخاب می کند، نوعی بازی است. او از بچه خرسی یک بوس گنده می خواهد وبازی را شروع می کند که بچه خرسی قبل از خواب او را ببوسد وبخوابد!

خواندن این کتاب تنها خواندن یک داستان نیست، این کتاب می تواند روزها و شب های بسیاری هم چون رمز مشترکی بین شما و کودک تان باشد و بهانه ای برای از سرگرفتن یک بازی شیرین.

این کتاب را می توانید برای کودکان زیر پنج سال بخوانید و تصاویرش را با هم نگاه کنید، اما برای بچه های بزرگ تر هم جذاب است.