اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 1,800 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

گلایدر تکی

همه می دانند که ساخت وسایل هواپیما نیازمند تجربه ها و مهارت های فراوانی می باشد، چه بهتر که کودکان این تجربه را از کودکی بیاموزند تا آینده ای توأم با خلاقیت، مهارت، تجربه و دانش داشته باشند. گلایدر ها ی مهارت افزا با قابلیت سر هم کردن و از هم باز کردن حس سازندگی ، اعتماد به نفس و خلاقیت را در کودکان ایجاد می کند.

تولید کننده
مهارت افزا لوگوی تولید کننده
برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

آموزشی
بالای 7 سال

 گلایدر برای چه افرادی مناسبه؟

سرگرمی جذاب و مهیجی برای افراد بالای 7 سال است.

 

چرا گلایدر به عنوان سرگرمی پیشنهاد میشه؟

زیرا دانش آموزان یاد می گیرند:

تئوری پرواز هواپیما ها

تنظیم تعادل وزنی

مهارت پرتاب گلایدر

تاثیر انواع بال ها

نیرو های وارد شده بر هواپیما

مهارت ساخت گلایدر.

در این میان کودکان و نو جوانان  یاد می گیرد که چگونه یک گلایدر بسازد و تعادل وزنی را در آن ایجاد کند و در نهایت از آن به عنوان یک سرگرمی مهیج استفاده نماید.

در این سرگرمی آموزشی، کودک یا نوجوان به مهارت های فرایندهای علمی همچون بررسی کردن، اندازه گیری کردن، جمع آوری اطلاعات، مراجعه به داده ها، پیش بینی ، ساخت مدل و کنترل متغیرها آشنا می گردد. این امر سبب پرورش ذهن خلاق شده و او را در درست فکر کردن در آینده یاری خواهد نمود. کودکان و نوجوانان آموزش دیده می توانند با افزایش توانمندی های ذهنی و عملی خود در ساخت گلایدر، پا به عرصه طراحی و ساخت هواپیماهای پیشرفته تر بگذارند. همه می دانند که ساخت وسایل هواپیما نیازمند تجربه ها و مهارت های فراوانی می باشد، چه بهتر که کودکان این تجربه را از کودکی بیاموزند تا آینده ای توأم با خلاقیت، مهارت، تجربه و دانش داشته باشند. شایان ذکر است که گلایدر ها ی مهارت افزا توانسته است به محیط دانشگاهی جهت آموزش دانش جویان هوافضا نیز وارد شود.