اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 3,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بازی فکری تارتان (Tartan)

مهره هایتان را ردیف کرده اید و تنها یک حرکت دیگر پیروزی نیاز دارید ....ولی صبر کنید...صفحه بازی عوض شد!روز از نو روزی از نو !

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

3 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

بازی فکری
2 نفر
9 تا 99 سال
10 تا 20 دقیقه

داستان بازی:
در این بازی شما باید بدنبال ردیف کردن مهره‌هایتان باشید. اما کار به همین جا ختم نمی‌شود همزمان با شما مهره رقیب با استفاده از شبکه چوبی تمام استراتژی‌های شما را در یک چشم برهمزدن به هم می‌ریزد و روز از نو روزی از نو!


شیوه بازی: 
این بازی را می‌توان به سه شیوه کلاسیک، مارشیبا و چیچیلاس انجام داد.که به هدف هر بازی در زیر اشاره شده است:
بازی کلاسیک: هدف این بازی هم ردیف شدن 3 مهره بازیکن در یک مسیر افقی، عمودی یا قطری درون شبکه چوبی است.در این بازی بازیکنان مجاز به جا به جایی شبکه چوبی هستند.
بازی مارشیبا: همه قوانین همانند بازی کلاسیک است با این تفاوت که در این بازی هر مهره فقط می‌تواند به خانه‌های خالی مجاور خود برود و یا از روی یک مهره مجاور خود بپرد و به خانه خالی بعدی برود.
بازی چیچیلاس: در این بازی از شبکه چوبی استفاده نمی‌شود و هر بازیکن باید سعی کند 4 مهره خود را در یک مسیر افقی، عمودی یا قطری هم ردیف کند.


کارکرد‌های آموزشی:
این بازی برای سنین 9 تا 99 سال مناسب می‌باشد. این بازی نیازمند به کارگیری استراتژی و برنامه‌ریزی برای حرکت مهره‌هاست و به همین خاطر مهارت حل مسئله و تصمیم‌گیری فرد را بالا می‌برد. همچنین ساختار بازی به نحویست که قدرت خلاقیت و پیش‌بینی کنندگی فرد را همزمان با پردازش آنی اطلاعات افزایش می‌دهد.