اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 9,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

اسم فامیل بازی

یک بازی قدیمی با طرحی جدید که میتونه تو دورهمی های خانوادگی و دوستانه هم نوستالژیک باشه و هم با طرح متفاوت جذابیت زیادی به روند بازی بدهد و نیاز به حضور ذهن بالا برای برنده شدن و امتیاز گرفتن داره .

تولید کننده
مجموعه بازی های دورهمی لوگوی تولید کننده

97 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

کارتی
بیش از 4 نفر
نوجوان و بزرگسال
کمتر از یک ساعت

 " اسم فامیل بازی" از بازی معروف اسم فامیل گرفته شده و توی این بازی سعی شده است با به روز کردن و ایجاد تغییراتی در جریان بازی، تکرار پذیری بازی بالا برده بشه که تجربه جدید و خاصی از این بازی داشته باشین. با این بازی، وارد دنیای جدیدی از اسم فامیل میشین که تا حالا فکرش رو هم نمیکردین! هیچی تو این بازی قابل پیش بینی نیست و اتفاقات زیادی در طول بازی پیش میان که میتونن سرنوشت بازی رو تغییر بدن و اینجوری نیست که وقتی یکی جلو افتاد ، تا آخر کسی نتونه بهش برسه. هر بار که بازی میکنین، نمی-دونین چه عناوین و حروفی در انتظارتون هستن و دایره جوابهای این بازی انقدر بزرگه که اصلا نمیشه همه رو حفظ یا از قبل آماده کرد! تنوع عناوین و چالش های مختلفی که در هر بار که بازی میکنین، بازی رو از حالت تکراری و یکنواخت بودن در میاره. به همین دلیل هر بار که بازی میکنین، بازی براتون تازگی داره. در واقع علاوه بر اطلاعات عمومی و سرعت عمل، شما باید حضور ذهن بالایی هم داشته باشین وخودتون رو آماده چالش های مختلف بکنین. از تمام اینها که بگذریم، یه مقدار چاشنی شانس هم به بازی اضافه شده که اگه باهاتون یار باشه، نونتون توی روغنه ! مهم در کنار هم بودن و لذت بردنه ولی در نهایت، هدف اینه که امتیازتون از بقیه بیشتر بشه!

فیلم آموزش بازی فکری اسم فامیل:

  • برچسب های مرتبط: