اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 7,900 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ربات بازوی هیدرولیک

سرگرمی بازوی رباتیک دقیقاً به بحث درجات آزادی ربات اشاره می کند و با سرهم کردن و کار کردن با ربات به مفهوم درجات آزادی، عملکرد گیره، بحث هیدرولیک پی خواهییم بیرد.در این ربات دانش آموزان کاملا مفهوم کنترل را درک می کنند و مهارت ارتباط بین مغز و دست در آنها افزایش می یابد

تولید کننده
مهارت افزا لوگوی تولید کننده
برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

ربات بازوی هیدرولیک

ربات بازو هیدرولیک مهارت افزا برای چه افرادی مناسبه؟

برای دانش آموزان بالای 9 سال مناسبه و دارای 100 قطعه است.

چرا این اسباب بازی پیشنهاد میشه؟

علاوه بر اینکه سرگرمی جذاب و مهیجی است حس سازندگی، اعتماد به نفس و خلاقیت را در دانش آموزان پرورش میدهد و سطح مهارت آنها را افزایش می دهد.

ربات بازو هیدرولیک چیه؟

در بسیاری از کارخانه های صنعتی برای تولید محصولات و یا عملیاتی که از حیطه انسانی خارج است از ربات ها استفاده می شود و معمولاً در کارخانه های تولیدی استفاده زیادی از بازوهای رباتیک می شود. نیاز به مهندسین و متخصصین این رشته بسیار احساس می شود و برای تولید ربات های ایرانی نیاز به طراحان این زمینه است. ربات های بازو بسته به نوع و درجات آزادی ربات و موارد دیگر تقسیم بندی می شوند پس لازم است که ما با درجات آزادی ربات آشنایی داشته باشیم و مفاهیم آنها را به خوبی درک کنیم؛

سرگرمی بازوی رباتیک دقیقاً به بحث درجات آزادی ربات اشاره می کند و با سرهم کردن و کار کردن با ربات به مفهوم درجات آزادی، عملکرد گیره، بحث هیدرولیک پی خواهییم بیرد. در ایین ربات بازو با استفاده از سرنگ هایی با یک مکانیزم مهندسی کلیه نقاط متحرک ربات حرکت داده می شود. بدین سبب دانش آموزان می توانند یک جسم را از زمین بلند کرده و بر روی هر مکانی که خواستند قرار بدهند. در این ربات آنها کاملا مفهوم کنترل را درک می کنند و مهارت ارتباط بین مغز و دست در آنها افزایش می یابد.