اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 6,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دالیزک : سایز کوچک

دالیزک نمونه ای درخشان از بازی های استراژیک است که با تعداد کم قوانین وسادگی هوشمندانه درطراحی امکان طراحی واجرای استراتژی های دفاع وتهاجمی بسیاری را به شما می دهدبرای پیروزی در پرپیچ و خم دالیز مهره ی خود را پیش ببرید،بدیواره هایتان مسیر حریف را دشوار کنیدو همزمان برای خودتان دهلیزهایی هوشمندانه بسازید هر چندگاهی وقت ها باید پل های پشت سر خودتان را هم خراب کنید تا دیگران نتوانند بر شما چیره شوند
تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

16 قلم

برای خرید این محصول، می تونید :
1-اینترنتی همین الان سفارش بدی.
2-تلفنی در ساعات اداری سفارش بدی : 17-88996316 (تهران)
3-یه پیامک بفرستی به 09031236316
4-توی تلگرام و واتس آپ به این شماره پیام بدی : 09031236316

ما سریع به هر روشی که راحت باشی سفارش رو می گیریم و برات می فرستیم. بهترین و سریع ترین روش البته سفارش اینترنتیه. همین الان سفارش بده و سریع تحویل بگیر!

بازی فکری
2 تا 4 نفر
9 تا99 سال
15 دقیقه

اگر می‌خواهید دالیز را در سفر همراه خود داشته باشید، یا در گردش‌های دوستانه و خانوادگی زمانی را به بازی‌های فکری اختصاص دهید، «دالیزک» بهترین گزینه برای شماست. 
 

این بازی برای چه کسایی مناسبه؟

این بازی برای افراد 9 تا 99 ساله مناسبه.

 

این بازی چند نفره ست؟

این بازی می تونه 2 تا 4 نفر بازیکن داشته باشه.

 

مدت زمان این بازی چقدره؟

این بازی به طور متوسط 15 دقیقه شما رو سرگرم میکنه.

 

تو این بازی باید چیکار کنیم؟

مهره‌ تون رو در راه رسیدن به نقطه‌ی هدف هدایت کنید، با دیوارهایی که در اختیار دارید مسیر حریف رو برای رسیدن به هدف مسدود کنید و برای خودتون دالان‌های هوشمندانه بسازید و برنده بشید.

 

فایده ی این بازی چیه؟

این بازی باعث یادگیری و تقویت حافظه، دقت، توجه و انگیزه ی بازیکن ها میشه.

 

داستان این بازی چیه؟

پیش‌گویان گفته‌اند که جانشین پادشاه، اولین کسی است که بتواند از تالار جادو عبور کند. هرکسی که شهامت ورود به دالیز را داشته باشد، از هر تبار و جایگاه، می‌تواند بخت خود را در گذر از هزارتوهای اسرارآمیز آن بیازماید: جنگجویانی از خانواده‌های اصیل‌زاده با سلاح سنگین و همراهی جادوگرانی که دیوارهای هزارتو را اینجا و آنجا از زمین بیرون می‌کشند، با قهرمانان بی نام و نشانی رقابت می‌کنند که سلاحی جز شمشیرهای کهنه و هوشمندی خود ندارند. مرزهای سرزمین تحت یورش دشمنان است و سپاهیان نیازمند فرماندهی شجاع، قوی و خردمند که آنان را به پیروزی رهنمون شود. سرانجام چه کسی پیروز از دالیز بیرون خواهد آمد؟ و چه کسی در راهروهای هوشمندانه‌ی رقیبان راه خود را گم می‌کند؟

 

تاریخچه ی این بازی چیه؟

بازی دالیز در سال 2013 در انستیتو پژوهش و طراحی هوپا و بر اساس ایده‌ای از Mirko Marchesi طراحی شده.
این بازی، آخرین نسخه‌ی توسعه یافته از نسل بازی Blockade هست که اولین بار، در دهه‌ی 1970 توسط این طرّاح ایتالیایی برای شرکت Lakeside آمریکا طراحی شد.
اولین نسخه‌ی توسعه یافته‌ی بازی Blockade، بازی Pinko Pallino بود که در سال 1995 برای کمپانی Epta طراحی شد.
نسخه‌ی توسعه یافته‌ی بعدی، بازی Quoridor بود که در سال 1997 توسط Mirko Marchesi برای شرکت Gigamic فرانسه طراحی شد و تونست تا سال 2000 جایزه‌های معتبر بین‌المللی زیادی رو به دست بیاره.
ویژگی بارز و مشترک همه ی نسخه های این بازی، وجود چالش‌های هیجان‌انگیز و خلاقانه‌ی استراتژیک برای پیشروی و رسیدن به هدفه که همگی از تعداد کمی قانون های حرکت بسیار ساده سرچشمه می‌گیرن.
این بازی‌ها، به دلیل «تعداد کم قانون‌های بازی» و «سادگی هوشمندانه در طراحی»، جذابیت بسیار بالایی دارن و به عنوان مجموعه‌ای از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی فکری در سراسر جهان شناخته می‌شن. 
نسخه‌ی دالیز، علاوه بر توسعه و بهبود در روش‌های بازی و ایده‌های اولیه، با ابداع عنصر «پرچم» جذابیت بیشتری پیدا کرده و با هدف‌گذاری چندگانه در روند بازی، به ابزاری مؤثر در تقویت مهارت‌های ذهنی و افزایش خلاقیت بازیکن ها تبدیل شده.
 

 

محتوای این بازی چیه؟

صفحه ی بازی
4 مهره ی چوبی رنگی
2 پرچم
22 مانع چوبی
دفترچه‌ی قوانین بازی