بخرید و 2,100 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو

این کتاب هم مثل جلد قبلی، پر از معما و سؤال و ماجراهای پیچیده‌ست. معماهایی که ذهن خواننده رو حسابی درگیر حل کردن و به جواب رسیدن می‌کنه؛ و در حین حل این معماها کلی هم اطلاعات علمی و جالب یادش می‌ده. اگه دوست دارین فکر و هوش‌تون رو حسابی به چالش بکشین، خوندن این کتاب به شما توصیه می‌شه!

Give a Name

21,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

9 قلم

331
9786008111993
کریس گرابنستاین
ساره ارض پیما
ترجمه
10 الی 12

​آقای "لمونچلو" نابغه ی بازی های فکری، این بار با یه مسابقه ی جدید برگشته،‌در المپیک!اما دیگه همه چی به راحتی قبل نیست! حل کردن یه عالمه معماهای تصویری خفن! خوندن کتابای خیلی پیچیده! سر در آوردن از اتفاقات گمشده و مرموز!گاهی رقابت و گاهی دوستی، با تیم های دیگه!همه اینا قلبت رو به تپش میندازه و پر از هیجانت می کنه!!یه جایزه‌ی بزرگ تو راهه، اما برنده شدن به این راحتیا نیست...!

" لویی‌جی لمونچلو"، نابغه‌ی ساخت بازی‌های فکری، یک المپیک کتابخانه‌ای طراحی می‌کند. در این المپیک ۸ تیم از نقاط مختلف، باید با هم رقابت کنند و برای برنده‌شدن باید از تمام هوش خود استفاده کنند.
حل معماهای تصویری وخواندن کتاب‌هایی از کتابخانه‌ی پیشرفته‌ی آقای لمونچلوبخشی از این برنامه است. جایزه‌ی تیم برنده بورسیه‌ی تحصیلی کامل برای رفتن به کالج است