بخرید و 1,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

خوشگل نشدم

تولید کننده
پرتقال لوگوی تولید کننده

98 قلم

28
9786008347248
جف کوهن
عطیه الحسینی
رحلی
ترجمه
2 تا 5

معرفی کتاب:

«ایوا» خواهر کوچک‌تر «سیدی»، موهای فرفری و بلندی دارد که به‌نظر سیدی خیلی دست و پاگیر است. پس او تصمیم می‌گیرد موهای خواهرش را کوتاه کند! اما چون بلد نیست این کار را بکند، موهای سیدی خیلی خوب از آب درنمی‌آید. پدر و مادرش از دیدن موهای ایوا شوکه می‌شوند و ایوا را به آرایشگاه مي‌برند تا خودش به آرایشگر بگوید چه مدل مویی دوست دارد

__________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

جف کوهن

از سال 2001 ، در ابتدا در روزنامه¬ها و در حال حاضر در ایستگاه عمومی رادیو WNPR در هارتفورد، خبرنگار بوده است. او که با افتخار بومی نیواورلئان است، با همسر، دو دختر و گربه¬اش در کانکتیکات زندگی می¬کند. اولین کتاب کودک او "ایوا و سیدی و بدترین مدل مو!" است.

در ایستگاه رادیویی، جف هم داستان¬های ملی و هم داستان¬های محلی می¬نویسد و مشارکت کننده¬ای معمولی برای برنامه¬های "نسخه صبح" و "همه چیز در نظر گرفته شده است" شبکه ان پی آر میباشد. او موضوعاتی از قبیل سیاست¬های دولت بهداشتی، ایمنی آموزش و عدالت کیفری را پوشش می¬دهد. او همچنین تیراندازی نیوتون دسامبر 2012 را تحت پوشش قرار داد و آن را دنبال کرد. از سال 2012، جف بخشی از پروژه مشترک با ان پی آر و اخبار بهداشت کیسر برای پروژه های بهداشت و درمان در ایالات بوده است.

قبل از کار در WNPR، جف به عنوان خبرنگار شهری "کورانت هارتفورد" کار می¬کرد. زمانی که در کورانت بود، موفق به کسب جایزه سرمقاله روزنامه ملی برای داستان شمال شرقی مجله شد که در مورد بیوه¬ای طرد شده از اولین تلفات دولت در عراق بود؛ او در مورد کاترینای بعدی و خانه¬های سیل زده در نیواورلئان نوشت؛ و جزئی از گروه خبرنگارانی بود که وارد داستان¬های اتهام فساد در هارتفورد تالار شهر شد که منجر به دستگیری شهردار این شهر گردید.او همچنین در مریدن رکورد - مجله و به عنوان نویسنده¬ی آزاد برای نیویورک تایمز کار می¬کرد. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه نورث وسترن و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تحصیلات تکمیلی کلمبیا، دانشکده روزنامه نگاری، دریافت کرد.

او درست کردن نان و نوشیدنی و بازی در رودخانه های کنتیکت را دوست دارد.

__________________________________________________________________________________________________________

معرفی مترجم:

عطیه الحسینی

__________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________

معرفی تصویر گر:

الینا آلن

برای دیزنی جونیور، نیک جونیور و پی بی اس، شخصیت¬هایی را طراحی و انیمیشنی را کارگردانی کرده است، کتاب "ایتسی میتسی فرار میکند" را او نوشته، و 9 کتاب دیگر را تصویرسازی کرده است. او از دانشگاه براون فارغ التحصیل شده و در مدرسه طراحی رود آیلند، و فامو _ مدرسه فیلم ملی چک_ انیمیشن و تصویرسازی خوانده است. الینا در شهر نیویورک با همسر و دو پسرش زندگی میکند، و در حال آموزش نواختن یوکه لیلی (نوعی ساز) میباشد.

___________________________________________________________________________________________

تصاویری از کتاب: