بخرید و 1,300 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بدبیاری های فردی تنگلز 1

کتاب بدبیاری‌ های فردی تنگلز1 داستان پسری به نام فردی است که به وسیله‌ی دوستانش با چالش‌های جالب و هیجان‌انگیز و البته کمی ترسناک! رو به رو می‌شود. مجموعه کتاب بدبیاری‌های فردی تنگلز در دو جلد منتشر شده و جزو پرفروش‌ترین‌ کتاب داستان‌های کودک و نوجوان می‌باشد. بخشی از داستان بدبیاری‌ها و ماجراجویی‌های فردی با دوستانش را در زیر بخوانید.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

3 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

128
9786008655206
جک برند
اعظم مهدوی
رقعی
ترجمه
8-13

قهرمان افسانه‌ای یا بزدل وامانده؟

داستان از این قرار است که فردی باید تصمیم بگیرد تا یک قهرمان افسانه‌ای باشد یا بزدلی وامانده؟ در زندگی فردی تنگلز کسی ترسناک‌تر از سید مالون نیست. اما از قضای روزگار، همین سید مالون، فردی را گیر می‌اندازد و شروع به اذیت کردنش می‌کند. خوشبختانه فردی تنگلز در ذهنش یک نقشه دارد و آن هم چشم‌های اشعه لیزری است.

اما چطور می تواند چشم‌های اشعه لیزری داشته باشد؟

فردی حساب کرده، اگر به مدتی طولانی بدون پلک زدن به دیوار خیره شود، چشم‌هایش ناخودآگاه شروع به تولید اشعه‌های لیزری خواهند کرد! شاید این ایده کمی اغراق‌آمیز به نظر برسد ولی فردی چاره‌ای جز این ندارد. دوستان فردی همگی در خطرند و او نیز باید راهی پیدا کند تا بتواند همه‌ی دوستانش را از دست سید مالون نجات دهد. یک چیز این وسط کاملا واضح است و فردی باید خود را برایش آماده کند، آن هم له و لورده شدن است.

نویسنده کتاب بدبیاری های فردی تنگلز، جک برند، در یک کتابخانه کار می کند و عاشق کتاب و کتابخانه است. ایده ی داستان فردی تنگلز را هم در همان کتابخانه خلق کرده و به آن جان بخشیده است. در این کتاب از تصاویر بسیار جذاب برای جان بخشیدن به کاراکترهای داستان استفاده شده که لذت خواندن کتاب بدبیاری های فردی تنگلز1 را دوچندان می‌کند.

داستان بدبیاری های فردی تنگلز 1، پر از هیجانات باورنکردنی است. اگر به دنبال داستانی متفاوت و پر از اتفاقات جالب و شگفت‌انگیز هستید، خود را با بدبیاری های فردی تنگلز 1 همراه کنید. این کتاب مناسب گروه سنی 8 الی 13 سال است و بهترین هدیه برای کودکان و نوجوانان خلاق و ماجراجو می‌باشد.