بخرید و 1,400 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

دنیای آدم نباتی ها 1-سفیر شهر آدم نباتی ها

شیرین‌ترین سفر به سرزمین آدم‌نباتی‌ها همراه با تارا- راما و پاشا است. سفری هیجان انگیز و پُر خطر به  سرزمینی درآینده همراه با ربات ها.نمی‌دانم جورابم را چه‌کار کنم، اگر دور بیندازم روبات زباله‌دان ۰۲۱ متوجه می‌شود و گزارش می‌دهد. اگر قاطی لباس‌های کثیف بیندازم، باز هم روبات لباسشویی ۰۳۲ گزارش مورد مشکوک می‌دهد، بهتر است خودم با دست بشویم. تا حالا چیزی را با دست نشسته‌ام.

Give a Name

14,000 تومان

موجود

افزودن به لیست دلخواه

80 قلم

177
9786008025450
1395
اول
ضحی کاظمی
تالیفی

متن معرفی:

شیرین‌ترین سفر به سرزمین آدم‌نباتی‌ها همراه با تارا- راما و پاشا است. سفری هیجان انگیز و پُر خطر به  سرزمینی درآینده همراه با ربات ها.

بعد از جنگ جهانی پنجم همه  چیز در دنیا تغییر کرده هیچ گیاه و حیوانی وجود ندارد انسان ها نیز به گونه ای که امروز می شناسیم نیستند.بعضی آدم ها فقط کار می کنند و بعضی دیگر فقط می خورند و می خوابند.

تا به حال شهر آدم نباتی ها را از دور ندیده بودم. با هیجان تارا و پاشا را بیدار می کنم تا این صحنه ی زیبا را از دست ندهند. هزار ان هزار نقطه ی  نورانی در تاریکی شب دیده می شود؛ مثل آسمانی ستاره باران.

مجموعه ی شگفت انگیز برای کودکان و نوجوانان از دنیای ناشناخته ی تخیلات؛ باید فراتر از نقطه ی که ایستاده اید بیندیشید دنیا را آن گونه که دوست دارید ببینید. بزرگترین دستاوردهای جهان نتیجه ی تلاش کسانی است که نیروی تخیل خود را به کار انداخته اند. مجموعه آدم نباتی ها می تواند دنیای کوچکتان را فراتر از کهکشان ها ببرد و به شما توانایی پرواز بدهد. پس پرواز کنید.

خیلی جالب و باحال است