بخرید و 1,800 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جزیره ی دکتر لیبریس

جزیره ی دکتر لیبریس عنوان کتابی است از کریس گرابنستاین که در 278 صفحه و توسط انتشارات پرتقال در سال 1395 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The island of Dr. Libris، 2015. موضوع اصلی این کتاب داستان های کودکان (آمریکایی) است.

تولید کننده
پرتقال لوگوی تولید کننده

95 قلم

278
9786008111542
1395
1
كريس گرابنستان
نگار عباس پور
رقعی
ترجمه
نوجوان

معرفی کتاب:

گرابنستاین، نویسنده، در این اثر شخصیتی به نام بیلی را به مخاطبان معرفی می‌کند که با از دست دادن گوشی موبایل خود مجبور می‌شود به کتاب خواندن پناه ببرد و درگیر و دار این مطالعه وارد دنیای جدیدی می‌شود. بیلی که حالا در خانه دکتر لیبریس تعطیلات تابستانی خود را سپری می‌کند با پیدا کردن کلید کتابخانه دوستان جدیدی پیدا می‌کند؛ شخصیت کتاب‌هایی که او مطالعه می‌کند جان می‌گیرند و در جزیره شروع به حرکت می‌کنند.
پشت جلد این کتاب آمده: «اگر شخصیت‌های داستانی مورد علاقه‌تان زنده می‌شدند و جلوی چشمان شما رژه می‌رفتند چه می‌کردید؟ این اتفاق برای بیلی افتاده!... او امسال تابستان را در خانه دکتر لیبریس می‌گذراند و در عین ناباوری درگیر اتفاق‌های عجیبی می‌شود.
هر وقت بیلی یکی از کتاب‌های کتابخانه شخصی دکتر لیبربس را باز می‌کند، صداهایی را از درون جزیره وسط دریاچه می‌شنود! انگار داستان‌هایی که می‌خواند، یکهو جان می‌گیرند و واقعی می‌شوند.
کلمات کلیدی: جزیره دکتر لیبریس- لیبریس- جزیره- جزیره لیبریس- دکتر لیبریس-

________________________________________________________________________________________________________________