اینجا میتونی کتاب های مناسب سنت و بر اساس دسته بندی مورد علاقت رو پیدا کنی.

چند سالته؟

بخرید و 2,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

پسر زن جادوگر

نویسنده دنیایی جذاب از قلمروهای پادشاهی و غیب‌گویی‌ها می‌آفریند که با کلام، شجاعت و خودآگاهی تغییر می‌کند … رسالت «پسرِ زن جادوگر» این است که چشم‌ خوانندگان جوانش را به چیزی باز کند که تمام جهان اطراف آن‌ها را در بر گرفته: جادوی کلمات!

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

91 قلم

464
9786008025481
1395
اول
کلی بارنهیل
مریم عزیزی
ترجمه

معرفی کتاب:

روزنامه‌ی نیویورک تایمز:

بارنهیل دنیایی جذاب از قلمروهای پادشاهی و غیب‌گویی‌ها می‌آفریند که با کلام، شجاعت و خودآگاهی تغییر می‌کند … رسالت «پسرِ زن جادوگر» این است که چشم‌ خوانندگان جوانش را به چیزی باز کند که تمام جهان اطراف آن‌ها را در بر گرفته: جادوی کلمات!

روزنامه‌ی استار تریبون:

داستانی باشکوه و نفس‌گیر … فانتزی‌نویسیِ بارنهیل شبیه نیل گیمن است و داستانش مردمی و محبوب.

مکثی کرد، انگشت زخمی‌اش را به لب برد و خون را مکید. برای یک‌لحظه، انگار که تصمیمی گرفته باشد، چشم‌هایش را بست و باز کرد … الوارهای سقف به جیرجیر افتادند، تیرچه‌ها لرزیدند و دودی بدبو از جرز تخته‌های کف بیرون زد.

خانه از جادو بو گرفت: بوی گوگرد، بعد خاکستر، بعد بویی شیرین و ناگهانی.

می‌دانست جادو بیدار شده، به‌گوش است و گرسنه.

جادو می‌خواست بیرون بیاید.

تنها بخش کوچکی از تمامی جادوی باستان باقی مانده و آن نیز در کوزه‌ای کوچک جمع شده. کوزه‌ای که وارث آن خواهرجادوگر است. او به‌خوبی می‌داند جادو را فقط باید در راه نیکی و برای دیگران و نه برای خود استفاده کند. با این حال در شبی هولناک وقتی روح یکی از پسرهای دوقلویش در حال احتضار است، در وسوسه‌ای اغواکننده روح او را به بند می‌کشد و به جان دیگرپسرش پیوند می‌زند و از همین‌جاست که جادوی بدقلق، او و تمامی خانواده‌اش را گرفتار حوادث پیش‌بینی‌نشده می‌کند …

______________________________________________________________________________________________________________________________

معرفی نویسنده:

Kelly-Barnhill_Big

___________________________________________________________________________________________________________

Kelly-Barnhill_Big

___________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________

یک مطلب منتشر شده در رسانه:

یادداشت منتشر شده درباره کتاب «پسر زن جادوگر» در خبرگزاری ایبنادر کتاب «پسر زن جادوگر» تنها بخش کوچکی از تمامی جادوی باستان باقی مانده و آن نیز در کوزه‌ای کوچک جمع شده. کوزه‌ای که وارث آن خواهرجادوگر است. او به‌خوبی می‌داند جادو را فقط باید در راه نیکی و برای دیگران و نه برای خود استفاده کند. با این حال در شبی هولناک وقتی روح یکی از پسرهای دوقلویش در حال احتضار است، در وسوسه‌ای اغواکننده روح او را به بند می‌کشد و به جان دیگرپسرش پیوند می‌زند و از همین‌جاست که جادوی بدقلق، او و تمامی خانواده‌اش را گرفتار حوادث پیش‌بینی‌نشده می‌کند.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «در حاشیه‌ رود جمعیتی گرد آمد. جمعیت از رود می‌ترسید، از دیوهایی که در آب زندگی می‌کردند و اگر مراقب نبودی تو را می‌گرفتند و با خود به گل‌ولای ته روی می‌کشاندند. کسی از میان جمعیت برای کمک به آن مرد یا بچه‌های در حال غرق شدنش، به رود شیرجه نزد. در عوض، برای پدر وحشت‌زده، فریادکشان نظراتی یاری کننده می‌فرستادند.
زنی نعره زد: «وقتی بچه‌ها را به سمت ساحلی می‌کشی، حواست باشد سرشان را بالای آب نگه داری!»
مردی اضافه کرد: «و اگر فقط توانستی یکی‌شان را نجات بدهی، مطمئن شو که بچه‌ اصلی باشد!»
جریان رود، پسرها را از هم جدا کرد. پدر نمی‌توانست هر دوی آن‌ها را نجات بدهد. در آب دست و پا زد و نفرین کرد، زمانی که به یکی از پسرها، پسری که نزدیک‌تر بود، رسید، برادر دوقلویش زیر امواج به پایین دست رود کشانده شد و از نظر ناپدید. جسد برادر دوقلو کمی بعدتر در همان روز به ساحل رسید، متورم و با چهره‌ای مبهوت. مردم در اطراف کودک ریزاندام مرده جمع شدند و سرهایشان را تکان دادند...»
  کلی بارنهیل، نویسنده کتاب «پسر زن جادوگر» متولد 1973، در ایالت مینه‌سوتا است. برای کودکان رمان فانتزی می‌نویسد و برای بزرگسالان داستان کوتاه، شعر هم می‌گوید. در زمینه‌ی نویسندگی از هیأت ایلاتی هنر مینه‌سوتا، بنیاد ژروم، بنیاد مک نایت، اینتر میدیا آرتز جوایزی کسب کرده است.
رمان دومش، وایولت قلب آهنین، از راه‌یافتگان به لیست نهایی جایزه‌ی آندره نورتن و جایزه‌ی طلایی برگزیده‌ی والدین را دریافت کرده است. روایت نزدیک‌تر به حقیقت و جک و دختری که ماه ر نویشد از آثار دیگر اوست.

____________________________________________________________________________________________
 


qc6e

جستجو: کتاب برای نوجوان بالای 14 سال در ژانر ماجراجویانه | کتاب برای نوجوان بالای 14 سال در ژانر فانتزی | کتاب برای نوجوان بالای 14 سال در ژانر ترسناک (وحشتناک) |qc6p | qc6k | qc6e