بخرید و 1,900 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کوهستان شارلاتان

به کوهستان شارلاتان خوش آمدید. یک کوهستان زیبا با یک کلاه برفی بامزه روی سرش. جایی که "وایلی" سیزده ساله انتظار دارد پدر بزرگش "کاپیتان تاگل" معروف را ملاقات کند، اما هیچ چیز آن جوری نیست که وایلی فکر می کند...

Give a Name

19,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

2 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

255 صفحه
9786008655855
1396
اول
سید فلاش من
نسرین نوش امینی
رقعی
ترجمه

« قصه ای بلند، آمیخته با نبوغ، با شخصیت هایی تاثیرگذار و اتفاق های غیرقابل پیش بینی، باور نکردنی و ناگهانی. این نمایش لوده، سرگرم کننده است.»

بخشی  از داستان:

یک دفعه قلبم از جا کنده شد. توی آینه ی انگشترم، پشت پنجره، صورت آدمی را دیدم که زل زده بود توی کابین، صورتش به سفیدی قارپ بود. تمام موهای کله ام سیخ شد. تیز برگشتم و پشت سرم را نگاه کردم. پشت پنجره سیاه و خالی بود.

معرفی نویسنده:

آثار سید فلاش من به خاطر شوخ طبعی راوی، بیان طنزآمیز و کندوکاو در تاریخ آمریکا، مورد استقبال کودکان قرار گرفتند. او برای کتاب کوهستان شارلاتان برنده ی جایزه بوستون کلاب شد و به عنوان یکی از نویسندگان برتر، نامزد دریافت جایزه هانس کریستین آندرسن شد.

دو کتاب " کتک خور سلطنتی" و " مسافری با پاپوش های جهنمی" از همین نویسنده و با ترجمه ی نسرین نوش امینی در نشر هوپا منتشر شده است.سید فلاش من برای این کتاب ها برنده ی " نشان نیوبری" و " جایزه طلایی کتاب برگزیده پدر و مادرها" شده است.