بخرید و 5,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بسته هیجان

تا به حال به پرواز کردن فکر کرده‌اید؟ ریکی از آن بچه‌هایی که دَم به دقیقه به پرواز می‌کند، اما به جای این که بالا برود، کله پا می‌شودبرای آشنا شدن با ریکی پرنده و کارهای هیجان‌انگیزش می‌توانید خرید بسته‌ی هیجان را امتحان کنید. این بسته یک بازی «کاپوچین» دارد و دو جلد (جلد اول و دوم) مجموعه کتاب‌های «ریکی پرنده» را دارد.این بسته را به ۹ تا ۱۱ ساله‌های پرهیجان پیشنهاد می‌کنیم.

Give a Name

67,000 تومان

50,000 تومان

بجای 67,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

11 قلم

پل جنینگز
اعظم مهدوی
رقعی
ترجمه
بازی فکری
2-4
6 تا 99 سال

بازی فکری کاپوچین (cupochin)


لیوان هاتون رو به ترتیبی که توی کارت تصویر نشون داده شده بچینید. برنده کسیه که زودتر از بقیه لیوان ها رو بچینه و زنگ رو به صدا در بیاره.

برای آشنایی بیشتر با این بازی کلیک کنید.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ریکی پرنده جلد یک :

با خواندن دو داستان افتادن به خاطر … و راز لاله‌ی سیاه احتمالاً قاه‌قاه می‌خندید، به کارهای پسری که دنبال شهرت است، هم روی زمین و هم بین آسمان  و زمین.

برای آشنایی با این کتاب کلیک کنید.

فیل زیر خاکی( ماجراهای ریکی پرنده 2)

با خواندن دو داستان یک شعبده‌باز هیچ‌وقت داستانش را لو نمی‌دهد و فیل زیرخاکی احتمالاً قاه‌قاه می‌خندید، به کارهای پسری که دنبال شهرت است،  هم روی زمین و هم بین زمین و آسمان.

برای آشنایی با این کتاب کلیک کنید.

محتویات بسته