بخرید و 4,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بسته تفکر

اگر اهل ماجراجویی هستید و با حل کردن معماهای پلیسی حال می‌کنید چرا با کارآگاه سیتو و دستیارش آشنا نمی‌شوید؟ بسته‌ی تفکر یک بازی فکری «پاتک» دارد و سه جلد (جلد اول، دوم، سوم) از مجموعه کتاب‌های کارآگاه سیتو.

برای چه کسانی مناسب است؟ برای ۷ تا ۱۰ ساله‌ها.

Give a Name

62,000 تومان

46,000 تومان

بجای 62,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

آنتونیو ایتوربه
رضا اسکندری
رقعی
ترجمه
بازی فکری
2 تا 8 نفره
5 تا 99
20-30 دقیقه

بازی فکری پاتک (Patak)

چشم‌هایتان را باز کنید، دست‌هایتان را گرم کنید و برای یک «پاتک» برق‌آسا آماده شوید! سفینه‌های فضایی‌ به خانه‌ی «ماکی» حمله کرده‌اند و شما به عنوان فرمانده‌ی یکی از سفینه‌ها باید دقت کنید تا دقیقا چیزی را از خانه‌ی او ببرید که از مرکز فرماندهی به شما دستور داده شده است. برای پیروزی، با دقت به تصاویر نگاه کنید و زودتر از سفینه‌های دیگر دستورهای مرکز فرماندهی را انجام دهید.

برای آشنایی بیشتر با این بازی کلیک کنید.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

کارآگاه سیتو و دستیار چینی‌اش، چین‌می‌ادو


کارآگاه سیتو و دستیار چینی‌اش، چین‌می‌ادو، در «اداره‌‌ی پرونده‌های عجیب، مرموز و خیلی سخت» پلیس کار می‌کنند. هوش و دقت کارآگاه سیتو در حل پرونده‌ها باعث شده که همه او را یکی از بهترین کارآگاهان دنیا بدانند، اما چیزی که بیش‌تر از همه باعث شهرت او شده، چیز دیگری است: علاقه‌ی فراوانش به املت سیب‌زمینی!


برای آشنایی بیشتر با مجموعه کارآگاه سیتو کلیک کنید.

محتویات بسته