بخرید و 4,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بسته بازیگوشی

چه کسی گفته باید دست از بازیگوشی و شیطنت بردارید؟ از ما می‌شنوید بازیگوشی‌ و شیطنت‌تان را بیشتر و بیشتر کنید. در گوش‌تان را بیاورید: برای انواع و اقسام شیطنت‌ها و بازیگوشی‌‌ها از «تام گیتس» می‌توانید یاد بگیرید.

بسته‌ی بازیگوشی یک بازی «رامودیس» و دو جلد (جلد یک و دو) از مجموعه کتاب‌های «تام گیتس» را دارد. این بسته برای هر کسی که اهل شیطنت است به خصوص ۸ تا ۱۱ ساله‌ها خیلی مناسب است.

Give a Name

61,000 تومان

46,000 تومان

بجای 61,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

12 قلم

لیزپیشون
بهرنگ رجبی
ترجمه
بازی فکری
2 تا 6 نفر
5 تا 99 سال
20تا 30دقیقه

داستان بازی رام و دیس:
خورشید غروب کرده و مزرعه‌ی «رامو‌دیس» به خواب رفته است؛ ولی فریب این آرامش قبل از طوفان را نخورید! در مزرعه همه منتظر هستند: سگ‌های نگهبان، گله‌ی گوسفندها و گرگ‌های شکارچی... همه منتظر یک شب وحشی دیگر در مزرعه! اگر می‌خواهید در «رامو‌دیس» برنده شوید و صبح با گوسفندهای بیشتری به خانه برگردید، باید هم شکارچی باهوشی باشید، هم نگهبان هوشیاری! پس حافظه و توانایی پیش‌بینی خود را به کار بیندازید و یک بازی هیجان‌انگیز، پر از خنده، هیجان و خلاقیت را تجربه کنید.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

محتویات بسته