بخرید و 3,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بسته خیال

با خرید بسته‌ی خیال که یک بازی «بابابو» دارد و یک هیولا به چه خوش قلبی خیالتان به پرواز در می‌آید و می‌رود سرزمینی که یک بابا بزرگ مهربان برای یک عالمه نوه‌ی قدم و نیم قد و یک هیولای بزرگ قرمز قرمز قرمز قصه می‌گوید.

این بسته برای آدم کوچولوهای ۳ تا ۶ ساله مناسب است.

Give a Name

47,000 تومان

35,000 تومان

بجای 47,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

8 قلم

64
ماکس فلتویس
پریسا برازنده
رحلی
ترجمه
فکری تعادلی
1 تا 6 نفر
3 تا 99 سال
5 دقیقه

با یک هیولای بامزه که یک‌دفعه بیدار می‌شود و سر و کله‌اش در شهری آرام و بی دردسر پیدا می‌شود، چطورید؟ هیولایی که می‌آید تا همه‌چیز را به هم بریزد، داد همه را دربیاورد و همه را بترساند.

آیا این حیوان بزرگ واقعاً خیلی ترسناک است؟ یا ممکن است دوستانه در کنار مردم شهر زندگی کند؟

برای آشنایی بیشتر با این کتاب کلیک کنید.

برای نوه‌های «بابابو» هیچ چیز جالب‌تر از این نیست که روی صندلی راحتی پدربزرگ جمع بشوند و به قصه‌های او گوش بدهند. اما جمع کردن بیست نوه‌ی قد و نیم‌قد روی صندلی بابابو سخت‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد!
 
تاریخچه:
بابابو محصول سال 2014 انستیتو پژوهش و طراحی Houpa است و بر اساس ایده‌ای از Thierry Denoual طراح معروف آمریکایی طراحی شده است. این بازی آخرین نسخه‌ی توسعه‌یافته‌ی این گروه از بازی‌های مهارتی/تعادلی است که نخستین ویرایش آن در سال 2005 توسط شرکت Blue Orange و با عنوان CooCoo the Rocking Clown تولید شد. هم‌چنین نسخه‌ی دیگری از این بازی با عنوان Keekee the Rocking Monkey در سال 2013 انتشار یافت. بازی «بابابو» علاوه بر بهبود و توسعه‌ی ایده‌ی بازی و شکل اولیه‌ی آن، با طراحی جذاب و نوآورانه‌ی خود جذابیت و هیجانی مضاعف را برای بازیکنان ایجاد کرده است.

محتویات بسته