بخرید و 5,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بازی چالشی- جالیز

به جالیز حاصلخیز و درآمدزا خوش آمدید. در این بازی اقتصادی با کاشت و برداشت محصولات خود می‌توانید سود خوبی به دست آورید و در عین حال با معامله‌ی محصولات با دیگر بازیکنان می‌توانید سریع‌تر به اهداف زراعی خود برسید.

تولید کننده
هوپا لوگوی تولید کننده

چالشی
3-7 نفر
9-99 سال
45-90 دقیقه

هر نوبت بازیکنان در این بازی، به سه مرحله تقسیم می‌شود. در مرحله‌ی اول یا کاشت، بازیکن باید کارت محصولاتی را در جالیزش بکارد. در مرحله‌ی دوم یا بازار، بازیکن دو کارت محصول را برای معامله با دیگر بازیکنان رو می‌کند. در مرحله‌ی سوم یا دریافت محصول، بازیکن کارت‌هایی را به دست خودش اضافه می‌کند. بازیکنان می توانند در هر زمانی در طول بازی محصولاتشان را به فروش برسانند، و البته که هرچه تعداد کارت‌های محصولی بیشتر باشد سود بیشتری را عاید بازیکن می‌کند. در طول بازی بازیکنان با گسترش جالیزها و خرید کود و تراکتور، بازدهی جالیزها را افزایش می‌دهند و تلاش می‌کنند تا در پایان بازی بیشترین درآمد را کسب کنند و برنده‌ی بازی باشند.

بازی جالیز در سال 1395 توسط محسن پوررمضانی طراحی شده‌ و توسط بخش تحقیق و توسعه‌ی هوپا به تولید رسیده‌است. این بازی نسخه‌ی تغییریافته‌ای است از بازی بسیار موفق Bohnanza که توسط طراح معروف آلمانی Uwe Rosenberg  در سال ۱۹۹۷ عرضه شده‌است.


1396-11-28
 • بازی خیلی خوب و سرگرم کننده ایه.


  1396-11-24
 • از اون بازی هاست که می تونم ساعت ها بشینم بازی کنم و باز هم بگم یه دست دیگه :-D
  هرچی تعداد بازیکننان بیشتر باشه، بیشتر خوش می گذره بهتون.
  توضیحات دفترچه هم خیلی خوب و کامل بود.
  شاید توضیح دادن برای کسی، برای اولین بار سخت باشه و وسطش خسته بشه از توضیحات، ولی همینکه توی جریان بازی قرار بگیره و بازی کنه، کلی کیف می کنه.
  تا حالا نشده با یکی بازی کنم و خوشش نیاد از این بازی.
  خلاصه خیلی خوبه.


  1396-11-24
 • سرگرم کننده اس و کلی دور هم میخندین


  1396-11-08
 • عالیه