بخرید و 4,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

منجنیق

در این اسباب بازی (بسته مهارتی)، افراد خود می بایست منجنیق را از ابتدا بسازند، بدین سبب با تمامی اجزاء و علوم حوزه طراحی و ساخت ی منجنیق واقعی آشنا می گردند و یاد می گیرند چگونه ی مسئله علمی، می تواند کاربرد های عملی داشته باشد.

Give a Name

45,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

این بازی برای چه کسانی مناسبه؟

این بسته برای بچه های بالای 7 سال مناسبه 61 قطعه داره که با پیروی از دفترچه دستورالعمل می تونید یک منجنیق بسازید.

می آموزیم :

انرژی پتانسیل کشسانی

انرژی جنبشی

قانون اول نیوتن ( اینرسی )

قانون دوم نیوتن (F=m.a )

مهارت پرتاب و نشانه گیری کاربرد منجنیق

منجنیق چیه؟
منجنیق سلاح باستانی یونان که برای پرتاب گوی های بزرگ از آن استفاده می شده و دارای قوانین علمی است.

روش بازی به چه صورته؟

سرگرمی منجنیق مهارت افزا دارای برنامه ای هدف دار است و میخواهد سطح توانایی علمی و عملی کودکان را افزایش دهد. منجنیق به صورت صفحه های برش خورده درون بسته وجود دارد و قابلیت سرهم کردن دارند که این کار را می توان با کمک لوح فشرده و دفترچه راهنما درون بسته انجام داد.

چرا این اساب بازی پیشنهاد میشه؟

مهارت افزای منجنیق آموزشی می باشد که سعی دارد به روشی کارا، مفاهیم فیزیکی و علمی را که افراد در دوران تحصیلی با آن روبه رو می شوند ، با استفاده از یک بازی هیجان انگیز به صورت عملی آموزش دهد. در این اسباب بازی )بسته مهارتی(، افراد خود می بایست منجنیق را از ابتدا بسازند، بدین سبب با تمامی اجزاء و علوم حوزه طراحی و ساخت ی منجنیق واقعی آشنا می گردند و یاد می گیرند چگونه ی مسئله علمی، می تواند کاربرد های عملی داشته باشد.

کودکان و نوجوانان آموزش دیده می توانند با افزایش توانمندی های ذهنی و عملی خود در ساخت وسایل، آینده ای روشن را برای خود رقم بزنند. همه می دانند که ساخت وسایل و تجهیزات، نیازمند تجربه ها و مهارت های فراوان می باشد، چه بهتر که ما بتوانیم این تجربه را از کودکی بیاموزیم تا آینده ای توأم با خلاقیت، مهارت، تجربه و دانش داشته باشیم.